3 komentāri
Dairim Bertānam 11 punkti un zaudējums Turcijas čempionāta spēlē

Latviešu basketbolists Dairis Bertāns sestdien guva 11 punktus Turcijas augstākās līgas spēlē, taču viņa pārstāvētā Stambulas Darussafaka viesos ar rezultātu 75:77 (24:20, 18:22, 17:18, 16:17) piekāpās Besiktas basketbolistiem.

Bertāns šajā mačā laukumā bija 20 minūtes un 51 sekundi, kurā realizēja abus divpunktu metienus, divus no pieciem tālmetieniem un savu vienīgo soda metienu, tādējādi tiekot pie 11 punktiem. Tāpat viņa rēķinā divas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, viena kļūda un divas piezīmes.

Pusotru minūti pirms pamatlaika beigām mājinieki atradās vadībā ar 71:67, taču tad Bertāns iemeta vienu tālmetienu, samazinot pretinieku pārsvaru līdz minimumam. Minūti vēlāk Darussafaka Doguš panāca neizšķirtu 75:75, taču nespēja izvirzīties vadībā un cieta zaudējumu ar 75:77.

Latvieša pārstāvētajā komandā, ko trenē Deivids Blats ar asistentiem Ainaru Bagatski un Oskaru Ernšteinu, ar 12 punktiem rezultatīvākais bija Skotijs Vilbekins, kamēr trīs basketbolisti, kuri vidū bija arī Bertāns, guva pa 11 punktiem. Tikmēr Bešiktas komandā 28 punktus sameta Vladimirs Štimacs.