Bezierunu zaudējumu ULEB Eirolīgas mačā piektdien piedzīvoja Daira Bertāna pārstāvētā Turcijas vienība Stambulas “Dariššafaka Doguš”, ko trenē Deivids Blats ar asistentiem Ainaru Bagatski un Oskaru Ernšteinu.

“Dariššafaka Doguš” izbraukumā ar 52:73 (9:18, 10:19, 14:18, 19:18) piekāpās Spānijas komandai Vitorijas “Baskonia”, kas turnīram pieteikusi jauno latvieti Artūru Kurucu. Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā guva trīs punktus. Latvietis realizēja vienīgo tālmetienu, bet vienīgais divpunktnieks lidoja mērķim secen.

Latvijas basketbolista rēķinā arī viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba, viena kļūda un četri izprovocēti noteikumu pārkāpumi, kas ļāva tikt pie sešiem efektivitātes punktiem.

“Dariššafaka Doguš” komandai šis mačs kopumā bija ļoti neveiksmīgs, jo jau līdz ar spēles sākumu “Baskonia” ieguva pārsvaru un vadību neatdeva. Otrajā ceturtdaļā mājinieku pārsvars sasniedza jau graujošus apmērus – 31:13.

Viesiem no Stambulas tā arī neizdevās lauzt šīs cīņas gaitu, un otrajā puslaikā Vitorijas kluba pārsvars dažbrīd tuvojās jau 30 punktiem.

Ar desmit uzvarām 11 spēlēs turnīra līderpozīcijā atrodas CSKA, kurai ar astoņiem panākumiem seko Spānijas klubs Madrides “Real” un Stambulas “Fenerbahce” no Turcijas. Piektā ar septiņām uzvarām desmit mačos ir “Baskonia”, devītajā pozīcijā ar piecām uzvarām ir “Dariššafaka Doguš”, bet Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Vācijas čempione Bambergas “Brose” ar trim uzvarām 11 mačos ir 14.vietā 16 komandu vidū.