Latviešu basketbolists Dairis Bertāns piektdien guva četrus punktus, bet viņa pārstāvētā Turcijas komanda Stambulas “Darussafaka”, ko trenē Deivids Blats ar asistentiem Ainaru Bagatski un Oskaru Ernšteinu, cieta zaudējumu ULEB Eirolīgas devītās kārtas spēlē.

Stambulas vienība viesos ar rezultātu 80:86 (16:21, 18:25, 26:18, 20:22) piekāpās Grieķijas klubam Atēnu “Panathinaikos”. Bertāns šajā spēlē laukumā bija 16 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā iemeta četrus no sešiem soda metieniem, bet neizpildīja nevienu metienu no spēles. Tāpat viņa kontā divas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, divas piezīmes, četri izprovocēti noteikumu pārkāpumi un septiņi efektivitātes koeficenta punkti.

Latvieša pārstāvētajā komandā rezultatīvākais bija Vils Klaibērns, kurš guva 26 punktus un savāca deviņas bumbas zem groziem. Tikmēr mājiniekiem 18 punktus guva Jannis Burusis.

Mača sākumā Stambulas basketbolistiem uz brīdi izdevās izvirzīties vadībā ar 7:5, taču “Panathinaikos” pamazām pārņēma kontroli un pirmā ceturkšņa beigās panāca deviņu punktu pārsvaru (21:12). Otrajā ceturksnī “Darussafaka” centās atspēlēties, taču nesekmīgi, un pirmo puslaiku ar 46:34 uzvarēja mājinieki.

Trešajā ceturtdaļā viesi vēlreiz mēģināja noķert savus pretiniekus, vairākas reizes pietuvojoties līdz mīnus diviem punktiem, taču šajā spēles nogrieznī izlīdzinājumu panākt “Darussafaka” basketbolistiem neizdevās. Ceturto ceturtdaļu Atēnu basketbolisti iesāka ar pieciem bezatbildes punktiem, kas ļāva pārsvaru palielināt līdz deviņiem punktiem. Nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām viesi pārņēma vadību (77:76), taču nespēja to nosargāt, kas noveda pie zaudējuma ar 80:86.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.