D grupas pirmais mačs noslēdzas ar Beļģijas uzvaru
Autors: LETA

40.Eiropas čempionāta finālturnīra basketbolā vīriešiem pirmajā spēlē D grupā, kurā cīnīsies arī Latvija, piektdien Beļģija ar rezultātu 103:90 (24:26, 30:27, 19:14, 30:23) Stambulā pārspēja Lielbritāniju.

Potenciālo D apakšgrupas pastarīšu spēles sākums bija līdzīgs un nevienai komandai neizdevās iegūt lielu punktu pārsvaru. Pirmais lielākais atrāviens astoņu punktu attālumā trešajā ceturtdaļā padevās Lielbritānijai, tomēr Beļģija otrā puslaika vidū pārņēma iniciatīvu un turpinājumā guva diezgan ērtu uzvaru.
Ar 21 punktu uzvarētājiem izcēlās Maksims de Zēvs, 19 punktus sakrāja Sems van Rosoms, kurš izdarīja arī piecas rezultatīvas piespēles, bet 18 punktus sakrāja Džonatans Tabu.
Britiem rezultatīvākais, arī ar 21 punktu bija Gabriels Olaseni, kurš izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, kamēr Dens Klārks guva 20 punktus un atdeva piecas rezultatīvas piespēles.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.