“Clippers” treneris Riverss: Porziņģa savainojums ir traucēklis jauniem “Knicks” darījumiem

0 Komentāru
“Clippers” treneris Riverss: Porziņģa savainojums ir traucēklis jauniem “Knicks” darījumiem
AP/LETA

Losandžesolas “Clippers” galvenais treneris Doks Riverss Ņujorkas laikrakstam “The Newsday” paudis atziņu, ka Kristapa Porziņa trauma ietekmē ne tikai “Knicks” pozīcijas līgas tabulā, bet arī komandas spēju piesaistīt jaunus spēlētājus. 

Porziņģis 7.februāra spēlē pret Milvoki “Bucks” sarāva kreisā ceļgala krusteniskās saites, kas viņu no basketbola atturēs aptuveni uz desmit mēnešiem. Latvietim tika veikta operācija un ir uzsākts rehabilitācijas process. Parasti atlabšana no šādām traumām prasa vismaz pusgadu, bet bieži ieilgst arī aptuveni gada ilgumā.

“Šādi triecieni ir smagi, ” uzskata Riverss. “Tomēr mūsdienās krustenisko saišu savainojums vairs nav kā nāves spriedums. Lielākā daļa spēlētāju atgriežas atpakaļ veseli un viņiem viss ir kārtībā. Bet viņam(Porziņģim) bija All-star sezona. Jo labāk viņš sevi parāda laukumā, jo vairāk spēlētāju grib ar viņu spēlēt.  ”

“Viņa neesamība un nezināšana, kad viņš būs atpakaļ ir sāpīgāka nekā šī sezona. Manuprāt, tieši šīs lietas traumas sakarā sāpina visvairāk, ” uzsver “Clippers” galvenais treneris.

Tiek uzskatīts, ka tieši Riverss ir galvenais kandidāts uz “Knicks” galvenā trenera amatu, ja vien netiek pagarināts līgums ar līdzšinējo treneri Hornāčeku.

Porziņģim, kurš Ņujorkā iziet rehabilitāciju, 13.februārī tika veikta operācija. Vēl nav nosaukts kāds precīzs atgriešanās laiks, un “Knicks” ir piesardzīgi, jo dažiem spēlētājiem atveseļošanās prasījusi gadu vai pat vēl ilgāk.

Kopš Porziņģa traumas “Knicks” zaudējusi astoņās no deviņām spēlēm un reāli vairs nepretendē uz iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.

 

0 Komentāru