Komentāri

Aprīļa vidū NBA kluba Bostonas ”Celtics” zvaigzne Aizeja Tomass traģiskā autoavārijā zaudēja māsu Šainu. Pirms izslēgšanas spēļu otrās kārtas mača ar Vašingtonas ”Wizards” sportists apmeklēja māsas bēres un tajās deva solījumu.

Jau ziņojām, ka aprīļa vidū, iekļūstot autoavārijā 22 gadus jaunā basketbolista māsa, traģiski zaudēja dzīvību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Kad uzzināju ziņas gribēju padoties un visu pamest. Pirms tam dzīvē nekad nebiju domājis par padošanos,” māsas bērēs sacīja Tomass. Tomēr ”Celtics” zvaigzne uzsvēra, ka jāturpina cīnīties: “Es sapratu, ka padošanās nav risinājums. Tas būtu vieglākais ceļš. Es turpināšu doties laukumā, jo zinu, ka māsa man liktu nepadoties. Es Tevi mīlu, Šaina, un man Tevis ļoti pietrūkst. Atlikušo mūžu viss, ko darīšu, būs Tavai piemiņai.

Tomass ne tikai atgriezās no bērēm uz spēli pret ”Wizards”, bet duelī nodemonstrēja fantatisku sniegumu, gūstot 33 punktus un kaldinot ”Celtics” uzvaru ar 123:111.

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl