Komentāri

NBA vienības Bostonas ”Celtics” līderis un lielākā zvaigzne Aizeja Tomass vakarnakt traģiskā autoavārijā zaudējis māsu Šainu. Līdz ar to nav skaidrs vai basketbolists piedalīsies ”Celtics” gaidāmajā mačā ar Čikāgas ”Bulls”.

22 gadus vecā Šaina Tomasa autoavārijā iekļuva uz kādas šosejas Vašingtonas apkaimē. Sportista māsa nespēja savaldīt spēkratu un tas pēkšņi iebrauca pretējā joslā, kur, nobraucot aptuveni 15 metrus, ietriecās lielā metāla stabā, vēsta vietējā policija. Meitene notikuma vietā zaudēja dzīvību. Iespējams, meitene pie automašīnas stūres iesnaudusies, taču šis fakts oficiāli nav apstiprināts. Tāpat likumsargi ziņo, ka Šaina Tomasa avārijas brīdī nebija piesprādzējusies.

Bostonas ”Celtics” zvaigzne par traģēdiju uzzināja vienības rīta treniņā, kad komandas biedrs Eivrijs Bredlijs pavēstīja sliktās ziņas. Šobrīd vēl nav skaidrs vai Tomass piedalīsies šonakt paredzētajā NBA ”play-off” spēlē pret Čikāgas ”Bulls”. Iespējams, Tomass lidos uz Vašingtonu, lai palīdzētu ģimenei grūtajā brīdī.

NBA komisārs Adams Silvers un Bostonas ”Celtics” Tomasam un ģimeni izteikusi visdziļāko līdzjūtību traģiskajā brīdī. Basketbolists regulārajā sezonā vidēji guva 28,9 punktus un izdarīja 5,8 rezultatīvas piespēles.

Lasi vēl