Braienta karjeras beigas: biļušu cena uz Lakers spēlēm trīskāršojusies

0 Komentāru
Braienta karjeras beigas: biļušu cena uz Lakers spēlēm trīskāršojusies
Foto: AP/SCANPIX

Viens no visu laiku labākajiem planētas basketbolistiem Kobe Braients pēc šīs sezonas beigs savu karjeru – tā pats pieckārtējais Nacionālās basketbola asociācijas čempions paziņoja pēc svētdienas Losandželosas Lakers un Indianas Pacers spēles, kurā Lakers zaudēja ar 103:107.

37 gadus vecais Kobe Braients kopā ar Losandželosas Lakers izcīnījis piecus NBA čempiona titulus, 2008.gadā tika atzīts par līgas MVP, aiz Karima Abdula Džabara un Karla Melouna ir trešais visu laiku rezultaīvākais basketbolists. 2006.gadā mačā ar Toronto Raptors guva 81 punktu – vienā spēlē vairāk (100) ir guvis tikai Vilts Čemberlens. Braients ir Pekinas un Londonas Olimpisko spēļu čempions.

FOTO: Kobe Braients 2015/16.gada sezonā

Neskatoties uz to, ka Losandželosas Lakers šosezon uzvarējuši tikai 2 spēlēs no 16 un Rietumu konferences tabulā ieņem pēdējo vietu, pēc Braienta paziņojuma biļešu cenas otrreizējā pārdošanā ir trīskāršojušās. Nākamajā spēlē, kad Kobe savā dzimtajā Filadelfijā tiksies ar vietējo 76ers, lētāko biļešu cena no 20$ pacēlusies uz 60$, bet Lakers regulārās sezonas pēdējā spēlē ar Jutas Jazz no 125$ uz 400$.

0 Komentāru