Braiants: Noslēgt karjeru olimpiskajās spēlēs būtu kaut kas skaists

Pievienot komentāru
Braiants: Noslēgt karjeru olimpiskajās spēlēs būtu kaut kas skaists
Foto: AP/ Scanpix

NBA superzvaigznei Kobem Braiantam noslēgt profesionāļa karjeru nākamā gada Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs būtu kaut kas skaists, taču viņš nevēlas uzspiest savu dalību četrgades nozīmīgākajās sacensībās.

Kā zināms, pašlaik 37 gadus vecais Braiants pēc šīs sezonas noslēgs savu karjeru, bet nav izslēgts, ka Losandželosas Lakers kluba leģenda to varētu izdarīt Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs. Ja vien basketbolists tiks uzaicināts ASV izlasē.

“Nevēlos neko uzspiest, taču olimpisko spēļu pieredze ir īpaša. Tas būtu skaisti noslēgt savu karjeru, spēlējot valstsvienībā. Tomēr redzēsim, kā viss attīstīsies,” uzsvēra Braiants, kurš kopā ar Lebronu Džeimsu, Karmelo Entoniju, Krisu Polu un Deronu Viljamsu var kļūt par trīskārtēju olimpisko čempionu. “Cenšos uz sevis atstāto mantojumu raudzīties, kādu iespaidu tas atstājis uz nākotni. Pārāk neskatos uz to, kur es esmu, ja mani salīdzina ar visu laiku labākajiem basketbolistiem.”

Tāpat Braiants, kuram ir cieša saikne ar Itāliju, noliedza, ka pēc NBA karjeras beigām varētu uzspēlēt ārzemēs, jo viņa ķermenis vienkārši to neļautu.