Komentāri
Blūms un Timma iebalsoti Vienotās līgas Zvaigžņu spēles Pasaules komandā
Foto: LETA ()

Latvijas vicečempiones “VEF Rīga” kapteinis Jānis Blūms un Sanktpēterburgas “Zeņit” latviešu basketbolists Jānis Timma iebalsoti VTB Vienotās līgas Zvaigžņu spēles Pasaules komandā.

Balsojumā līdzjutēji un anketētie masu mediji balsoja par saviem favorītiem Pasaules un Krievijas zvaigžņu komandās. Komandas sastāvēs no 12 basketbolistiem – sešiem aizsargiem, kā arī sešiem uzbrucējiem un centra spēlētājiem. Katrā komandā nedrīkst būt vairāk par diviem spēlētājiem no viena kluba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Balsojumā par Pasaules komandas zvaigznēm Timma starp uzbrucējiem un centra spēlētājiem saņēma 23 balsis, uzvarot šo pozīciju balsojumā, bet divas balsis ieguva “VEF Rīga”” basketbolists Mārtiņš Meiers. Savukārt Blūms saņēma 11 balsis starp aizsargiem, kas bija sestais labākais rezultāts šajā Pasaules komandas pozīcijā, bet ar 23 balsīm uzvarēja Kīts Lengfords no Kazaņas “Unics”.

Tikmēr Krievijas komandā starp aizsargiem pa 23 balsīm ieguva Aleksejs Šveds no Maskavas apgabala “Himki” un Dmitrijs Hvostovs no Krasnodaras “Lokomotiv-Kubaņ”, bet starp uzbrucējiem un centriem balsojumā uzvarēja Timmas komandas biedrs Sergejs Karasevs.

Foto: Jānis Blūms

Vienotās līgas Zvaigžņu spēles sastāvi:

Pasaules komanda: Stefans Markovičs, Jānis Timma (abi – “Zeņit”), Teilors Ročestijs, Raiens Brokhofs (Krasnodaras “Lokomotiv-Kubaņ”), Milošs Teodosičs, Nando de Kolo (abi – Maskavas CSKA), Jānis Blūms (“VEF Rīga”), Kīts Lengfords, Artjoms Parahovskis (abi – Kazaņas “Unics”), Denadrē Keins (“Ņižņij Novgorod”), Niks Minerats (Saratovas “Avtodor”), Frenks Elegars (Krasnojarskas “Jeņisej”). Rezervists – Danilo Andjušičs (Permas “Parma”).

Krievijas komanda: Dmitrijs Hvostovs, Andrejs Zubkovs (abi – “Lokomotiv-Kubaņ”), Ivans Strebkovs, Pjotrs Gubanovs (“Ņižņij Novgorod”), Sergejs Bikovs, Jevgēņijs Koļesņikovs (“Avtodor”), Jevgēņijs Voronovs (“Unics”), Aleksejs Šveds, Sergejs Monja (abi – Maskavas apgabala “Himki”), Sergejs Karasevs (“Zeņit”), Viktors Hrjapa, Andrejs Voroncevičs (abi – CSKA). Rezervists – Antons Ponkrašovs (“Unics”).

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl