Blūms un Timma iebalsoti Vienotās līgas Zvaigžņu spēles Pasaules komandā

Pievienot komentāru
Blūms un Timma iebalsoti Vienotās līgas Zvaigžņu spēles Pasaules komandā
Foto: LETA ()

Latvijas vicečempiones “VEF Rīga” kapteinis Jānis Blūms un Sanktpēterburgas “Zeņit” latviešu basketbolists Jānis Timma iebalsoti VTB Vienotās līgas Zvaigžņu spēles Pasaules komandā.

Balsojumā līdzjutēji un anketētie masu mediji balsoja par saviem favorītiem Pasaules un Krievijas zvaigžņu komandās. Komandas sastāvēs no 12 basketbolistiem – sešiem aizsargiem, kā arī sešiem uzbrucējiem un centra spēlētājiem. Katrā komandā nedrīkst būt vairāk par diviem spēlētājiem no viena kluba.

Balsojumā par Pasaules komandas zvaigznēm Timma starp uzbrucējiem un centra spēlētājiem saņēma 23 balsis, uzvarot šo pozīciju balsojumā, bet divas balsis ieguva “VEF Rīga”” basketbolists Mārtiņš Meiers. Savukārt Blūms saņēma 11 balsis starp aizsargiem, kas bija sestais labākais rezultāts šajā Pasaules komandas pozīcijā, bet ar 23 balsīm uzvarēja Kīts Lengfords no Kazaņas “Unics”.

Tikmēr Krievijas komandā starp aizsargiem pa 23 balsīm ieguva Aleksejs Šveds no Maskavas apgabala “Himki” un Dmitrijs Hvostovs no Krasnodaras “Lokomotiv-Kubaņ”, bet starp uzbrucējiem un centriem balsojumā uzvarēja Timmas komandas biedrs Sergejs Karasevs.

Foto: Jānis Blūms

Vienotās līgas Zvaigžņu spēles sastāvi:

Pasaules komanda: Stefans Markovičs, Jānis Timma (abi – “Zeņit”), Teilors Ročestijs, Raiens Brokhofs (Krasnodaras “Lokomotiv-Kubaņ”), Milošs Teodosičs, Nando de Kolo (abi – Maskavas CSKA), Jānis Blūms (“VEF Rīga”), Kīts Lengfords, Artjoms Parahovskis (abi – Kazaņas “Unics”), Denadrē Keins (“Ņižņij Novgorod”), Niks Minerats (Saratovas “Avtodor”), Frenks Elegars (Krasnojarskas “Jeņisej”). Rezervists – Danilo Andjušičs (Permas “Parma”).

Krievijas komanda: Dmitrijs Hvostovs, Andrejs Zubkovs (abi – “Lokomotiv-Kubaņ”), Ivans Strebkovs, Pjotrs Gubanovs (“Ņižņij Novgorod”), Sergejs Bikovs, Jevgēņijs Koļesņikovs (“Avtodor”), Jevgēņijs Voronovs (“Unics”), Aleksejs Šveds, Sergejs Monja (abi – Maskavas apgabala “Himki”), Sergejs Karasevs (“Zeņit”), Viktors Hrjapa, Andrejs Voroncevičs (abi – CSKA). Rezervists – Antons Ponkrašovs (“Unics”).

Lasi vēl