Komentāri
Blūms nebūs starp LBL Zvaigznēm – VEF kapteinis dosies uz Vienotās līgas Zvaigžņu spēli
Foto: F64

Latvijas basketbola vicečempiones “VEF Rīga” kapteinis Jānis Blūms izvēlē starp dalību “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) un VTB Vienotās līgas Zvaigžņu spēlēm priekšroku devis spēlei Krievijā, tāpēc nākamās nedēļas beigās dosies uz Sočiem, aģentūru LETA informēja Latvijas klubs.

LBL un Vienotās līgas Zvaigžņu spēles notiks vienā dienā – 11.februārī, attiecīgi Ventspilī un Sočos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LBL Zvaigžņu spēle, kurā tiksies Latvijas basketbolistu un Leģionāru komandas, risināsies jau 25.reizi, kamēr Vienotajā līgā, kurā sacentīsies Pasaules un Krievijas zvaigžņu komandas, šāds pasākums notiks pirmo reizi.

Blūms, saņemot līdzjutēju un žurnālistu atbalstu, tika iebalsots Vienotās līgas Zvaigžņu spēles Pasaules komandas sastāvā, kurā tika arī Jānis Timma no Sanktpēterburgas “Zeņit” vienības. Savukārt LBL Zvaigžņu spēlē līdzjutēju balsošana, kurā noteiks komandu sākumsastāvus, noslēgsies 31.janvārī.

Pagājušajā trešdienā, kad bija noslēgusies pirmā balsošanas nedēļa, Blūms nebija starp pieciem populārākajiem Latvijas komandas spēlētājiem, kur visvairāk balsu bija ieguvis “Ventspils” kapteinis Kristaps Janičenoks.

“VEF Rīga” savā paziņojumā norāda, ka, atzīstot dalības starptautiskos turnīros nozīmi Latvijas basketbola attīstībā, kā arī ņemot vērā pienākumus, ko “VEF Rīga” tāpat kā ikvienam citam klubam uzliek dalība Vienotajā līgā, kā arī notikumu attīstības secību, Blūms piedalīsies Vienotās līgas Zvaigžņu spēlē.

Klubs pateicas visiem, kas ar savu balsojumu atbalstīja komandas kapteiņa dalību Sočos gaidāmajā spēlē, kā arī aicina atbalstīt citu “VEF Rīga” komandas spēlētāju iekļūšanu LBL Zvaigžņu spēles dalībnieku vidū.

Blūms šosezon ir Vienotajā līgā ar vidēji mačā gūtiem 19,2 punktiem ir šī turnīra piektais rezultatīvākais spēlētājs.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl