Komentāri
Blūms nebūs starp LBL Zvaigznēm – VEF kapteinis dosies uz Vienotās līgas Zvaigžņu spēli
Foto: F64

Latvijas basketbola vicečempiones “VEF Rīga” kapteinis Jānis Blūms izvēlē starp dalību “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) un VTB Vienotās līgas Zvaigžņu spēlēm priekšroku devis spēlei Krievijā, tāpēc nākamās nedēļas beigās dosies uz Sočiem, aģentūru LETA informēja Latvijas klubs.

LBL un Vienotās līgas Zvaigžņu spēles notiks vienā dienā – 11.februārī, attiecīgi Ventspilī un Sočos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LBL Zvaigžņu spēle, kurā tiksies Latvijas basketbolistu un Leģionāru komandas, risināsies jau 25.reizi, kamēr Vienotajā līgā, kurā sacentīsies Pasaules un Krievijas zvaigžņu komandas, šāds pasākums notiks pirmo reizi.

Blūms, saņemot līdzjutēju un žurnālistu atbalstu, tika iebalsots Vienotās līgas Zvaigžņu spēles Pasaules komandas sastāvā, kurā tika arī Jānis Timma no Sanktpēterburgas “Zeņit” vienības. Savukārt LBL Zvaigžņu spēlē līdzjutēju balsošana, kurā noteiks komandu sākumsastāvus, noslēgsies 31.janvārī.

Pagājušajā trešdienā, kad bija noslēgusies pirmā balsošanas nedēļa, Blūms nebija starp pieciem populārākajiem Latvijas komandas spēlētājiem, kur visvairāk balsu bija ieguvis “Ventspils” kapteinis Kristaps Janičenoks.

“VEF Rīga” savā paziņojumā norāda, ka, atzīstot dalības starptautiskos turnīros nozīmi Latvijas basketbola attīstībā, kā arī ņemot vērā pienākumus, ko “VEF Rīga” tāpat kā ikvienam citam klubam uzliek dalība Vienotajā līgā, kā arī notikumu attīstības secību, Blūms piedalīsies Vienotās līgas Zvaigžņu spēlē.

Klubs pateicas visiem, kas ar savu balsojumu atbalstīja komandas kapteiņa dalību Sočos gaidāmajā spēlē, kā arī aicina atbalstīt citu “VEF Rīga” komandas spēlētāju iekļūšanu LBL Zvaigžņu spēles dalībnieku vidū.

Blūms šosezon ir Vienotajā līgā ar vidēji mačā gūtiem 19,2 punktiem ir šī turnīra piektais rezultatīvākais spēlētājs.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl