Turkish Airlines Eirolīgas ceturtdaļfināla spēlē Jāņa Blūma pārstāvētā Atēnu Panathinaikos ar 55:74 cieta sāpīgu neveiksmi pret Maskavas CSKA. Krievu klubs izcīnīja panākumu sērijā ar 3-1, un iekļuva pusfinālā, savukārt grieķu klubam Eirolīgas sezona beigusies.

Lai gan vēl trīs minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām Panathinaikos basketbolisti turējās četru punktu atstatumā (41:45), tomēr atlikušajā nogriežņa daļā viesi guva 15 punktus, uz ko mājinieki spēja atbildēt vien ar trim.

Ceturtajā spēles ceturksnī cīņa ritēja punkts punktā un uzvaru mačā ar 74:55 svinēja CSKA basketbolisti. Blūms šajā mačā nospēlēja divas minūtes un 12 sekundes, pie punktiem netiekot.

Labu sniegumu Panathinaikos komandā demonstrēja Nikolajs Paps, kurš guva 11 punktus. Savukārt uzvarētājiem izcēlās francūzis Nando de Kolo, kuram 18 punktu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.