BK Jēkabpils papildina sastāvu ar amerikāņu leģionāru

Komentāri
BK Jēkabpils papildina sastāvu ar amerikāņu leģionāru
Foto: bkjekabpils.lv

BK Jēkabpils panācis vienošanos ar amerikāni Taileru Larsonu un dod vēl vienu iespēju sevi pierādīt otram leģionāram Eliotam Eliasonam. Jau rīt Jēkabpils vienība dosies uz Liepāju, lai piedalītos starptautiskajā basketbola turnīrā LIEPĀJA CUP 2015.

Kā pagājušonedēļ ziņots, BK Jēkabpils sastāvā pārbaudes laiku aizvadīja divi leģionāri no Amerikas – Tailers Larsons (Tyler Larson) un Eliots Eliasons (Elliott Eliason). Pēc pārbaudes spēļu turnīra Ogrē klubs nolēmis sastāvā iekļaut saspēles vadītāju Larsonu, savukārt centram Eliasonam tiek dota otra iespēja sevi pierādīt šīs nedēļas turnīrā Liepājā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

BK Jēkabpils galvenais treneris Igors Miglinieks atzīst, ka komanda ar saspēles pozīcijā spēlējošo amerikāni Larsonu var sasniegt augstākus mērķus: “Iepriekš Rinalds bija viens pats savā pozīcijā, taču tagad Sandis Silavs un Tailers Larsons dalīs laikus, lai komanda sasniegtu augstāku efektivitāti. Jaunpienācējs atbilst tam, ko mēs meklējām!”

Šobrīd klubs nav pārliecināts par leģionāra Eliota Eliasona sniegumu. “Centra pozīcija… tas mums vēl ir uzdevums. Pagājušās nedēļas turnīra spēles notika ar līmeni vājākām komandām un citā komplektācijā, ar mazākiem centriem. Gaidāmajā turnīrā būs citādāk, varbūt pret sev līdzīgiem spēlētājiem Eliots parādīs savu potenciālu. Neliela iespēja sevi pierādīt viņam vēl paliek”, komentēja I. Miglinieks.

Izņemot šaubas par centra pozīcijas spēlētāju, BK Jēkabpils līdz jaunajam gadam papildu spēlētājus 2015./2016. gada sezonai pievienot neplāno. Šī brīža komplektācijā jēkabpilieši ir gatavi startēt jaunajā sezonā.

Lasi vēl