BK Jēkabpils papildina sastāvu ar amerikāņu leģionāru

Komentāri
BK Jēkabpils papildina sastāvu ar amerikāņu leģionāru
Foto: bkjekabpils.lv

BK Jēkabpils panācis vienošanos ar amerikāni Taileru Larsonu un dod vēl vienu iespēju sevi pierādīt otram leģionāram Eliotam Eliasonam. Jau rīt Jēkabpils vienība dosies uz Liepāju, lai piedalītos starptautiskajā basketbola turnīrā LIEPĀJA CUP 2015.

Kā pagājušonedēļ ziņots, BK Jēkabpils sastāvā pārbaudes laiku aizvadīja divi leģionāri no Amerikas – Tailers Larsons (Tyler Larson) un Eliots Eliasons (Elliott Eliason). Pēc pārbaudes spēļu turnīra Ogrē klubs nolēmis sastāvā iekļaut saspēles vadītāju Larsonu, savukārt centram Eliasonam tiek dota otra iespēja sevi pierādīt šīs nedēļas turnīrā Liepājā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

BK Jēkabpils galvenais treneris Igors Miglinieks atzīst, ka komanda ar saspēles pozīcijā spēlējošo amerikāni Larsonu var sasniegt augstākus mērķus: “Iepriekš Rinalds bija viens pats savā pozīcijā, taču tagad Sandis Silavs un Tailers Larsons dalīs laikus, lai komanda sasniegtu augstāku efektivitāti. Jaunpienācējs atbilst tam, ko mēs meklējām!”

Šobrīd klubs nav pārliecināts par leģionāra Eliota Eliasona sniegumu. “Centra pozīcija… tas mums vēl ir uzdevums. Pagājušās nedēļas turnīra spēles notika ar līmeni vājākām komandām un citā komplektācijā, ar mazākiem centriem. Gaidāmajā turnīrā būs citādāk, varbūt pret sev līdzīgiem spēlētājiem Eliots parādīs savu potenciālu. Neliela iespēja sevi pierādīt viņam vēl paliek”, komentēja I. Miglinieks.

Izņemot šaubas par centra pozīcijas spēlētāju, BK Jēkabpils līdz jaunajam gadam papildu spēlētājus 2015./2016. gada sezonai pievienot neplāno. Šī brīža komplektācijā jēkabpilieši ir gatavi startēt jaunajā sezonā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl