Komentāri
Bijušais ”Warriors” treneris: Džeksons ar ”Knicks” ir neveiksminieks
Foto: AP/SCANPIX

Bijušais Goldensteitas ”Warriors” treneris Marks Džeksons, kurš šobrīd strādā par basketbola analītiķi ESPN, intervijā uzsvēris, ka Ņujorkas ”Knicks” prezidents Fils Džeksons komandā veicis vāju darbu.

”Ja paskatāties uz skaitļiem un darba ētiku, varu teikt, ka sešus čempiona titulus vēlāk, Fils Džeksons ir viens no izcilākajiem treneriem sporta vēsturē. Ne tikai basketbolā, bet sportā kopumā. To varu teikt neapšaubāmi,” trenera karjeras augstumus vērtēja Marks Džeksons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr bijušais ”Warriors” treneris asi kritizēja Džeksona veikumu ”Knicks” prezidenta amatā: “Jūs varat paskatīties uz skaitļiem un varat teikt, ka cilvēks, kurš vada Ņujorkas klubu, to dara ļoti vāji. Ja paskatāties uz rezultātiem, tad viņš ar ”Knicks” līdz šim bijis neveiksminieks.”

Džeksons, kurš no 2011. – 2014. gadam bija ”Warriors” galvenais speciālists, uzslavēja ”Knicks” līderi Entoniju: “Karmelo Entonijs ir vienreizējs basketbolists, kurš pēdējos gados ar visu ticis galā ļoti labi. Dienas beigās viņi vienojās ar aizmainīšanas liegumu. Domāju, ka Fils rīkojas nepareizi, cenšoties ”izēst” Entoniju no ”Knicks”. Filam ir dota milzīga vara un viņš to pilnībā arī izmanto.”

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl