Komentāri
Bijušais Porziņģa un ”Knicks” treneris Fišers cietis autoavārijā
Foto: AFP/SCANPIX

Bijušais Ņujorkas ”Knicks” treneris Dereks svētdien uz kādas Kalifornijas šosejas iekļuvis autoavārijā. Speciālista vadītais spēkrats uzmeta kūleni, tomēr, par laimi, neviens avārijā nopietnas traumas neguva.

Fišera vadītais 2015. gada Kadiljaks uztriecās uz joslu sadalošās barjeras un uzmeta kūleni, piezemējoties uz automašīnas jumta. Tomēr policija pēc ierašanās notikuma vietā arestēja Fišeru par iespējamo braukšanu alkohola reibumā. Fišers, kurš automašīnā bija kopā ar ”basketbola sievu” zvaigzni Gloriju Govanu, nopietnas traumas neguva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs esam ārkārtīgi pateicīgi, ka mums abiem viss ir kārtībā un neviens cits necieta,” teikts Fišera un Govanas oficiālajā paziņojumā. Fišers 2015. gada sezonā bija Ņujorkas ”Knicks” un Kristapa Porziņģa treneris, taču sezonas vidū savu amatu speciālists bija spiests atstāt.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl