Komentāri
Bijušais Porziņģa un ”Knicks” treneris Fišers cietis autoavārijā
Foto: AFP/SCANPIX

Bijušais Ņujorkas ”Knicks” treneris Dereks svētdien uz kādas Kalifornijas šosejas iekļuvis autoavārijā. Speciālista vadītais spēkrats uzmeta kūleni, tomēr, par laimi, neviens avārijā nopietnas traumas neguva.

Fišera vadītais 2015. gada Kadiljaks uztriecās uz joslu sadalošās barjeras un uzmeta kūleni, piezemējoties uz automašīnas jumta. Tomēr policija pēc ierašanās notikuma vietā arestēja Fišeru par iespējamo braukšanu alkohola reibumā. Fišers, kurš automašīnā bija kopā ar ”basketbola sievu” zvaigzni Gloriju Govanu, nopietnas traumas neguva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs esam ārkārtīgi pateicīgi, ka mums abiem viss ir kārtībā un neviens cits necieta,” teikts Fišera un Govanas oficiālajā paziņojumā. Fišers 2015. gada sezonā bija Ņujorkas ”Knicks” un Kristapa Porziņģa treneris, taču sezonas vidū savu amatu speciālists bija spiests atstāt.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl