Bertāns ar 13 punktiem palīdz “Darussafaka Dogus” uzvarēt Turcijas čempionāta vicelīderi

Latviešu basketbolists Dairis Bertāns sestdien iemeta 13 punktus Turcijas čempionāta spēlē, palīdzot Stambulas “Darussafaka Dogus” komandai galvaspilsētas vienību duelī ar 88:85 (28:25, 19:32, 23:14, 18:14) savā laukumā apspēlēt “Anadolu Efes”.

Latvietis laukumā bija 30 minūtes un 49 sekundes, šajā laikā realizējot vienu no diviem divpunktu metieniem, trīs no sešiem tālmetieniem un abus soda metienus. Tāpat Bertānam bija arī divas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles un trīs piezīmes. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Bredlijs Vanameikers.

Foto

Duelis starp komandām, kas ULEB Eirolīgā aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam, bija pārcelts no pagājušā mēneša. Citas vienības piektdien un sestdien jau aizvadīja Turcijas čempionāta pēdējās kārtas spēles, bet “Darussafaka Dogus” to izspēlēs vien otrdien, kad uzņems priekšpēdējā vietā esošo Balikesiras “Best” vienību.

Kopvērtējumā ar 28 uzvarām 30 spēlēs pārliecinoši triumfēja Stambulas “Fenerbahce” komanda, bet “Dariššafaka Doguš” pašlaik ir 22 uzvaras 29 cīņās, kas dod ceturto vietu.