Bertānam un Strēlniekam Eirolīgā mači ar Unics un Panathinaikos

Pievienot komentāru
Bertānam un Strēlniekam Eirolīgā mači ar Unics un Panathinaikos
Foto: LETA

Turkish Airlines Eirolīgas otrās kārtas spēlēs Latvijas basketbolisti Jānis Strēlnieks un Dairis Bertāns bija mainītās lomās.

Šoreiz Strēlnieka Brose Bamberg pārspēja Kazaņas Unics, bet Bertāna Darussafaka ar viena punkta pārsvaru zaudēja Emporio Armani. Šonedēļ Brose Bamberg spēlēs ar Panathinaikos un Barcelona, Darussafaka ar Kazaņas Unics un Anadolu Efes.

Māris Lindenbaums, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Ņemot vērā, ka Eirolīgā spēlē tikai Eiropas spēcīgākie basketbola klubi, sezonu sākt ar diviem zaudējumiem vēl nešķiet nekas ārkārtējs, tomēr Unics sezonas ievadu pavisam noteikti var dēvēt par nesekmīgu. Tas tāpēc, ka abās cīņās Kazaņas klubs lielāko daļu spēles laika atradās vadībā, turklāt abos gadījumos ar labu handikapu iesāka spēles ceturtās ceturtdaļas (+8 pret Barselonu un +7 pret Bambergu), bet, skanot spēles beigu sirēnai, tieši Tatarstānas galvaspilsētas basketbolisti laukumu pametuši nokārtām galvām. Viņu pretiniekiem Darusssafaka šī būs tikai otrā viesošanās Krievijā, kluba līdz šim īsajā Eirolīgas spēļu pieredzē.”

Raimonds Zeps, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Spāņu komandu duelī Madrides Real – vienai no trim komandām Eiropā, kas šosezon vēl nav piedzīvojusi zaudējumu ne Eirolīgā, ne nacionālajā čempionātā, pretī stāsies vienība, kas aizvadītajā Eirolīgas izslēgšanas spēļu turnīrā karaliskajam klubam pielika priekšā kāju par vietu Final 4. Abas komandas starpsezonā ir kļuvušas spēcīgākas, un, ņemot vērā aizvadītās sezonas vēsturi, notikumi Madridē būs nokaitēti ne tikai tribīnēs.”

Turkish Airlines Eirolīgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:

Otrdien, 25.oktobrī

18:45 Kazaņas Unics – Darussafaka

21:45 Madrides Real – Vitorijas Baskonia

00:00 Olympiacos – Emporio Armani

Trešdien, 26.oktobrī

20:30 Fenerbahce – Kauņas Žalgiris

22:45 Brose Bamberg – Panathinaikos

Ceturtdien, 27.oktobrī

21:30 Darussafaka – Anadolu Efes

22:10 Emporio Armani – Madrides Real

Piektdien, 28.oktobrī

19:45 Kauņas Žalgiris – Telavivas Maccabi

21:55 Barcelona – Brose Bamberg

Lasi vēl