Bertānam septiņi punkti zaudētā pirmajā ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla mačā

Latvietis Dairis Bertāns trešdien guva septiņus punktus pirmajā ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla spēlē, tomēr neglāba Turcijas komandu Stambulas “Darussafaka Dogus” no zaudējuma.

Stambulas vienība viesos ar 75:83 (24:16, 13:20, 16:25, 22:22) piekāpās regulārās sezonas spēcīgākajai komandai Madrides “Real” no Spānijas. Kaut maču pārliecinošāk iesāka “Darussafaka Dogus”, otrajā spēles pusē “Real” pretiniekiem neļāva iesaistīties cīņā par uzvaru.

Bertāns laukumā bija 15 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā trāpīja vienu no diviem divpunktu metieniem, vienīgo tālmetienu un divus no trijiem soda metieniem. Tāpat viņam bija trīs rezultatīvas piespēles un trīs izprovocēti pārkāpumi, kas deva deviņus efektivitātes punktus.

Foto

Zīmīgi, ka pēdējā laikā Bertāns bija zaudējis vietu Stambulas komandas pieteikumā un iepriekšējos četros Eirolīgas mačos nebija nospēlējis daudz vairāk par desmit minūtēm. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Serhio Ļuļs, kamēr viesiem 21 punktu iemeta Bredlijs Vanameikers.

Sērija turpināsies līdz vienas komandas trim uzvarām, otro maču vienībām piektdien vēlreiz aizvadot Madridē.