Latviešu basketbolists Dairis Bertāns piektdien atzīmējās ar diviem gūtiem punktiem ULEB Eirolīgas mačā, tomēr tas neliedza Turcijas komandai Stambulas “Darussafaka” savā laukumā ar 71:64 (23:17, 10:17, 18:18, 20:12) pieveikt Krievijas klubu Kazaņas “Unics”.

Latvietis šoreiz laukumā bija vien septiņas minūtes un 33 sekundes, grozam garām raidot vienīgo izpildīto tālmetienu, taču realizējot abus soda metienus. Tāpat vecākais no brāļiem Bertāniem izcīnīja četras atlēkušās bumbas, dueli noslēdzot ar diviem efektivitātes koeficienta punktiem. Jau vēstījām, ka pirms nedēļas Bertāns ULEB Eirolīgas spēlē iemeta 29 punktus un efektivitātes rādītāja ziņā sasniedza trešo augstāko rādītāju visā kārtā.

Piektdienas spēlē Stambulas komanda izšķirošo pārsvaru panāca ceturtās ceturtdaļas sākuma daļā, kad iemeta desmit punktus pēc kārtas, turpinājumā vairs pārsvaru neizlaižot. Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 17 punktiem bija francūzis Adrjēns Muarmans, kurš savāca arī septiņas bumbas zem groziem, bet ar 16 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām izcēlās Bredlijs Vanameikers. Tikmēr “Unics” sastāvā 16 punktus sameta Kīts Lengfords, tomēr viņš realizēja vien četrus no 18 metieniem no spēles.