2 komentāri
Bertānam deviņi punkti zaudējumā pret “Lakers”, Kurucs pēc teicama mača atkal paliek rezervē
REUTERS/SCANPIX

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns trešdien guva deviņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā, taču viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda viesos ar rezultātu 113:121 (23:31, 22:19, 37:28, 31:43) piekāpās Losandželosas “Lakers”.

“Lakers” izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas , tikmēr “Spurs” zaudējums ir ceturtais pēc kārtas.

Bertāns trešdienas spēlē laukumā pavadīja 14 minūtes, visus savus punktus gūstot pirmajā puslaikā. Latvietis grozā raidīja trīs no pieciem tālmetieniem, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu un nopelnīja četras piezīmes.

“Spurs” labā 32 punktus sameta Demars Derozens, kamēr 31 punkts Rūdijam Gejam.

Savukārt “Lakers” sastāvā 42 punktus sameta Lebrons Džeimss, bet 22 punkti un deviņas atlēkušās bumbas Kailam Kuzmam.

“Spurs” ar 11 uzvarām 25 mačos Rietumu konferences kopvērtējumā atrodas tikai 14.vietā starp 15 vienībām, kamēr “Lakers” ar 15 panākumiem 24 cīņās ir piektajā pozīcijā.

Tikmēr Bruklinas “Nets” komanda pēdējās sekundēs savā laukumā ar rezultātu 112:114 (26:24, 36:22, 31:29, 19:39) piekāpās Oklahomasitijas “Thunder”, taču Rodions Kurucs atradās komanda rezervē.

TOP komentāri

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.