Bertānam 12 punkti, “Spurs” 39 sekundes pirms mača beigām izlaiž uzvaru
Autors: LETA/AP

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien guva 12 punktus, taču viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” nespēja noturēt astoņu punktu pārsvaru un spēles izskaņā piedzīvoja sāpīgu zaudējumu Jūtas “Jazz” ar rezultātu 99:101 (22:25, 26:29, 29:15, 22:32).

Sanantonio vienība, kura aizvadīja trešo no sešām tā dēvētā rodeo izbraukuma spēlēm, piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas un ceturto pēdējos piecos mačos, kamēr lielisku tempu uzņēmusī “Jazz” vienība izcīnīja jau desmito uzvaru pēc kārtas.

“Spurs” komanda, kura bija spiesta šo maču aizvadīt bez sava rezultatīvākā spēlētāja Lemarkusa Oldridža, vēl deviņas minūtes pirms spēles beigām bija vadībā ar 85:73, tomēr  “Spurs” spēles izskaņā nespēja apturēt Donovanu Mičelu, kurš pēdējās piecās minūtēs guva 11 punktus, tostarp 39 sekundes pirms beigām iemetot uzvaru nesošo divpunktnieku.

Bertāns spēli uzsāka sākumsastāvā un nospēlēja 28 minūtes un 51 sekundi. Šajā laikā trāpot trīs no četriem divpunktu metieniem un divus no četriem tālmetieniem. Tāpat latvieša rēķinā četras atlēkušās bumbas, trīs bloķēti metieni, viena pārtverta piespēle un  četras piezīmes.

“Spurs” rindās rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Kails Andersons, bet pieredzējušais spānis Pau Gazols guva 15 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas.

Savukār  “Jazz” sastāvā ar 25 punktiem izcēlās Mičels, bet Džo Inglišs un Deriks Feivors sameta attiecīgi 20 un 19 punktus.