Bertāna ”Darüşşafaka Doğuş” sīvā cīņā zaudē “Fenerbahce” komandai

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā “Darüşşafaka Doğuş” pirmdien Turcijas čempionātā divu Eirolīgā spēlējošu Stambulas vienību derbijā viesos piekāpās “Fenerbahce” komandai.

“Darüşşafaka Doğuş” cieta zaudējumu ar rezultātu 76:79 (19:15, 22:23, 16:19, 19:22). Bertāns šajā spēlē laukumā bija 14 minūtes, kuru laikā iemeta vienu tālmetienu, bet aizmeta garām divus divpunktu metienus. Tāpat viņam divas rezultatīvas piespēles un divas piezīmes.

Foto

Latvieša pārstāvētajā komandā rezultatīvākais bija Bredlijs Vanameikers, kurš guva 18 punktus, bet pretiniekiem ar tādu pašu sniegumu atzīmējās Bobijs Diksons.

Ceturtajā ceturtdaļā “Darüşşafaka Doğuş” atradās iedzinējos ar desmit punktiem (61:71), taču pēc izrāviena 13:2 izvirzījās vadībā ar rezultātu 74:73. Tiesa, spēles pēdējā pusotrā minūtē vadības groži tika izlaisti un piedzīvots zaudējums ar rezultātu 76:79.