Komentāri
Beidzot ir zināms, kad Porziņģis atgriezīsies laukumā!
Foto: USA Today Sports/ SCANPIX

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis no Ņujorkas “Knicks” komandas pirmdien gatavojas atgriezties laukumā un piedalīties Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā pret Losandželosas “Clippers”.

Porziņģis pagājušajā nedēļā iedzīvojās kreisās kājas augšstilba sasitumā, kas viņam lika izlaist maču pret līgas vājāko komandu Bruklinas “Nets”, kam “Knicks” dažu dienu laikā zaudēja divreiz. Latvietis svētdien aizvadīja pilnvērtīgu treniņu un bija optimistiski noskaņots par savu dalību pirmdienas spēlē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jūtos labi, lai gan vēl joprojām jūtos nedaudz stīvs. Tomēr spēju pilnvērtīgi piedalīties treniņā un, iespējams, spēlēšu pirmdien pret “Clippers”,” vietējiem žurnālistiem sacīja Porziņģis.

“Protams, no šīs sezonas mēs visu gaidījām kaut ko lielu, tomēr jau no paša sākuma kaut kas nebija lāgā. Jutu, ka mums izdosies vairāki veiksmīgi nogriežņi, tomēr mums tā arī nesanāca nonākt tur, kur vēlējāmies,” izteicās Porziņģis. Pirms sezonas NBA apskatnieki prognozēja “Knicks” komandai stabilu vietu izslēgšanas turnīrā, jo pirms sezonas tās sastāvu bija papildinājuši tādi zināmi basketbolisti kā Deriks Rouzs, Žoakims Noā, Kortnijs Lī un Brendons Dženingss, kurš šobrīd jau vairs nav ar šo vienību.

Foto: Kristaps Porziņģis /Ņujorkas ”Knicks”

“No iekšienes bija diezgan viegli pateikt, ka neesam tik laba komanda. Varējām uzvarēt spēles, pateicoties savam talantam, taču skaidrs, ka tas nebūtu ilgi turpinājies,” uzsvēra latvietis. “Vairums no mums kopā spēlēja pirmo reizi. Tas nevar notikt uzreiz – nevaram būt pretendenti uz čempionu titulu, lai gan, protams, par to nebija runas. Ir grūti spēlēt ar pilnu atdevi, ja jūti ka esi tabulas apakšā un nespēj uzvarēt. Lai varētu naktīs gulēt mierīgi, mums spēlēs no sevis ir jāatdod visi 100%.”

“Neviens negrib zaudēt, it īpaši Ņujorkā. Tomēr tāda šobrīd ir situācija. Karmelo Entonijs komandas labā dara, cik vien spēj. Ne viņš, ne visi pārējie nav apmierināti ar rezultātiem, tomēr situācija ir tāda, kāda ir. Mums jānoslēdz šī sezona, cik vien labi iespējams, bet gribam savus rezultātus uzlabot nākamsezon,” pauda Porziņģis.

Lasi vēl