Komentāri
Basketbolistam Jānim Bērziņam veikta sekmīga ceļgala saišu operācija
Foto: LETA ()

Latvijas izlases basketbolistam Jānim Bērziņam pirmdien veikta sekmīga ceļgala krustenisko saišu operācija, pēc kuras būs nepieciešama piecu līdz sešu mēnešu rehabilitācija, vēsta latvieša pārstāvētais Itālijas klubs Kapo d’Orlando Betaland.

Jau ziņots, ka Bērziņš, kurš šosezon uzsāka leģionāra gaitas, ceļgala saišu traumu guva oktobra vidū Itālijas A sērijas čempionāta spēlē.

Pirmdien Bērziņam privātklīnikā Boloņā tika veikta ceļgala priekšējo un sānu krustenisko saišu operācija. Ķirurgs Alesandro Lelli norādīja, ka medicīniskā iejaukšanās bijusi sekmīga un Bērziņš var sākt atlabšanas kursu, kas šādos gadījumos norit no pieciem līdz sešiem mēnešiem.

Plānots, ka atlabšanas pirmā fāze notiks Latvijā, bet pēc gadumijas Bērziņš janvārī atgriezīsies Itālijā, kur tiks veiktas pārbaudes un izstrādāts tālākais atlabšanas plāns.

Traumu Bērziņš guva savas leģionāra karjeras trešajā mačā.

Bērziņš iepriekšējās sezonas pavadīja Latvijas komandā VEF Rīga, bet vasarā 23 gadus vecais basketbolists ar “Betaland” noslēdza līgumu uz divām sezonām. Šajā komandā viņš debitēja oktobra sākumā, kad 33 minūšu laikā guva piecus punktus, savukārt otrajā mačā latvietis izcēlās ar 12 punktiem. Tikmēr sev neveiksmīgajā trešajā mačā viņš līdz savainojuma gūšanai izcēlās ar pieciem punktiem.

Šī Bērziņam nav pirmā krustenisko saišu trauma karjerā – 2013.gada pēdējās dienās viņš, pārstāvot VEF Rīga komandu, guva ceļgala priekšējo krustenisko saišu plīsumu, laukumā atgriežoties nākamā gada decembra sākumā.

Lasi vēl