Komentāri
Basketbola zvaigzne Džeimss nākotnē plāno iegādāties kādu NBA komandu
Foto: AFP/SCANPIX

NBA zvaigzne Lebrons Džeimss intervijā sacījis, ka pēc sportista karjeras beigām noteikti iegādāsies kādu no līgas komandām.

“Man kādu dienu piederēs komanda. Tas ir mans nākamais plāns,” sacīja Klīvlendas ”Cavaliers” zvaigzne. Džeimss šosezon regulārajā čempionātā vidēji guva 26,4 punktus, savāca 8,6 bumbas zem groziem un izdarīja 8,7 rezultatīvas piespēles partneriem. “Kāpēc gribu, lai man pieder komanda? Man šķiet, ka tas būtu forši. Es varētu būt daļa no spēles un varētu cilvēkiem dot basketbola varu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man patīk, ka cilvēki var būt ietekmīgās pozīcijās. Tas man liek sajust, ka tie var darīt un mainīt lietas,” noslēdza trīskārtējais NBA čempions. Vēl Džeimss iezīmēja, ka nākotnē turpinās strādāt ar saviem biznesa partneriem – Maveriku Kārteru, Rendiju Mimsu un Riču Polu. Tieši ar savu aģentu Polu ietekmīgais basketbolists nolems, kur iegādāties komandu. Vidēji viena NBA komanda maksā ap 1,5 miljardiem dolāru.

Foto: Lebrons Džeimss darbībā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl