Komentāri
Basketbola zvaigzne Džeimss nākotnē plāno iegādāties kādu NBA komandu
Foto: AFP/SCANPIX

NBA zvaigzne Lebrons Džeimss intervijā sacījis, ka pēc sportista karjeras beigām noteikti iegādāsies kādu no līgas komandām.

“Man kādu dienu piederēs komanda. Tas ir mans nākamais plāns,” sacīja Klīvlendas ”Cavaliers” zvaigzne. Džeimss šosezon regulārajā čempionātā vidēji guva 26,4 punktus, savāca 8,6 bumbas zem groziem un izdarīja 8,7 rezultatīvas piespēles partneriem. “Kāpēc gribu, lai man pieder komanda? Man šķiet, ka tas būtu forši. Es varētu būt daļa no spēles un varētu cilvēkiem dot basketbola varu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man patīk, ka cilvēki var būt ietekmīgās pozīcijās. Tas man liek sajust, ka tie var darīt un mainīt lietas,” noslēdza trīskārtējais NBA čempions. Vēl Džeimss iezīmēja, ka nākotnē turpinās strādāt ar saviem biznesa partneriem – Maveriku Kārteru, Rendiju Mimsu un Riču Polu. Tieši ar savu aģentu Polu ietekmīgais basketbolists nolems, kur iegādāties komandu. Vidēji viena NBA komanda maksā ap 1,5 miljardiem dolāru.

Foto: Lebrons Džeimss darbībā

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl