Basketbola svētki pie Kongresu nama

Komentāri
Basketbola svētki pie Kongresu nama
Fanuteltī pie Kongresu nama cilvēki vēro Eiropas čempionāta finālturnīra spēli basketbolā starp Latvijas un Serbijas valstvienībām. (Zane Bitere / LETA)

Vakar savu pirmo spēli basketbola čempionāta aizvadīja Latvija izlase. Uz Stambulu atbalstīt savu komandu devušies vairāki simti līdzjutēju no Latvijas. Savukārt tie, kas palika mājās, pulcējās fanu teltī pie Kongresu nama. 

Mūsu izlase sagādāja saviem līdzjutējiem rezultatīvu un nervus kutinošo basketbolu. Līdzjutēji, kuri bija ieradušies uz fanu telti, spēles pārtraukumos varēja atbrīvoties no stresa un uztraukuma, jo organizatori bija sagatavojuši dažādus konkursus. Smagā galotnē Latvijas izlase piekāpās Riodežaneiro olimpiskajiem vicečempioniem serbiem. Šodien mūsējiem cīņa ar Beļģiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO:

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl