Basketbola svētki pie Kongresu nama

Komentāri
Basketbola svētki pie Kongresu nama
Fanuteltī pie Kongresu nama cilvēki vēro Eiropas čempionāta finālturnīra spēli basketbolā starp Latvijas un Serbijas valstvienībām. (Zane Bitere / LETA)

Vakar savu pirmo spēli basketbola čempionāta aizvadīja Latvija izlase. Uz Stambulu atbalstīt savu komandu devušies vairāki simti līdzjutēju no Latvijas. Savukārt tie, kas palika mājās, pulcējās fanu teltī pie Kongresu nama. 

Mūsu izlase sagādāja saviem līdzjutējiem rezultatīvu un nervus kutinošo basketbolu. Līdzjutēji, kuri bija ieradušies uz fanu telti, spēles pārtraukumos varēja atbrīvoties no stresa un uztraukuma, jo organizatori bija sagatavojuši dažādus konkursus. Smagā galotnē Latvijas izlase piekāpās Riodežaneiro olimpiskajiem vicečempioniem serbiem. Šodien mūsējiem cīņa ar Beļģiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO:

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl