Basketbola klubs Ventspils viesos apspēlē valmieriešus

Ventspils viesos droši ar 94:79 (26:19, 29:13, 25:28, 14:19) apspēlēja Valmiera/ORDO un septītajā turnīra spēlē guva septīto uzvaru.

Jau pēc pirmā puslaika viesiem bija 23 punktu pārsvars – 55:32. Ceturtās ceturtdaļas pirmajā pusē valmierieši pamanījās iemest desmit punktus pēc kārtas un pietuvoties līdz 70:82, tomēr tā arī bija pēdējā intriga spēlē.

Uzvarētājiem ar 17 punktiem izcēlās Folerins Kempbels, 14 punktus sameta Ronalds Zaķis, bet kopā vismaz desmit punktus guva seši ventspilnieki.

Tikmēr Valmiera/ORDO rindās ar 21 punktu atzīmējās Jānis Kaufmanis, bet pa 15 punktiem sameta Mārtiņš Laksa un amerikāņu aizsargs Demjers Pitss.

Pitsam, kurš iepriekšējā sezonā pārstāvēja ventspilnieku krāsas, šī bija pirmā spēle Valmieras vienībā.

LBL kopvērtējumā vadībā ar septiņām uzvarām tikpat spēlēs ir Ventspils, bet VEF Rīga ir četri panākumi četros mačos. Pēc sestdienas spēlē trešajā vietā ar divām uzvarām četros mačos izvirzījusies Jēkabpils, kurai ar trim uzvarām septiņās spēlēs seko Barons kvartāls un Jūrmala/Fēnikss komandas, bet Valmiera/ORDO ar diviem panākumiem piecos mačos ir sestā.