Basketbola klubs Ventspils sastāvu papildina ar Senegālas spēlētāju Mbodžu

Basketbola komanda Ventspils sastāvu papildinājusi ar centra pozīcijas spēlētāju Čeiku Mbodžu, ceturtdien savā Twitter kontā informēja klubs.

Pašlaik 28 gadus vecais Mbodžs pagājušajā sezonā spēlēja Polijas klubā Slupskas Energa Czarni, kas vietējā čempionātā izcīnīja bronzas medaļas. Centrs vidēji mačā izcēlās ar 11,5 punktiem un 6,1 izcīnītu atlēkušo bumbu.

Iepriekš savā karjerā Mbodžs vienu sezonu pavadīja Itālijas komandā Sasāri Dinamo Banco di Sardegna, spēlējot UELB Eirolīgas turnīrā.

Karjeras sākumā Mbodžs spēlēja arī Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) čempionātā, pārstāvot Sinsinati Universitātes Bearcats komandu.

LETA jau ziņoja, ka trešdien Ventspils vienojās ar lietuviešu spēka uzbrucēju Edgaru Zeļoni, kurš 2014./2015.gada sezonā pārstāvēja Liepāja/Triobet komandu, 2014.gada oktobrī tiekot atzīts par LBL mēneša labāko spēlētāju.

Savukārt jūnija beigās Ventspils vienojās par līgumu ar Latvijas izlases basketbolistu Aigaru Šķēli, kurš aizvadītajā sezonā Valmiera/ORDO rindās kļuva par LBL čempionu.

Ventspils aizvadītajā LBL sezonā izcīnīja trešo vietu, bet komandu turpinās trenēt Kārlis Muižnieks. Nākamajā sezonā Ventspils piedalīsies FIBA Čempionu līgas turnīrā, jo LBL finālistes Valmiera/ORDO un VEF Rīga no tādas iespējas ir atteikušās.