Basketbola klubi “Zeņit” un “Banvit” komandas izrāda interesi par Peineru

Pievienot komentāru
Basketbola klubi “Zeņit” un “Banvit” komandas izrāda interesi par Peineru
LETA

Krievijas klubs Sanktpēterburgas “Zeņit” un Turcijas augstākās līgas komanda Bandirmas “Banvit” izrāda interesi par Latvijas izlases basketbolistu Žani Peineru, vēsta portāls “Sportando.com”.

Peiners šosezon pārstāv Lietuvas komandu Panevēžas “Liektabelis”, kuras sastāvā viņš 35 spēlēs vidēji guvis 12,6 punktus, izcīnījis 3,1 atlēkušo bumbu un veicis 2,9 rezultatīvas piespēles.

Savukārt ULEB Eirokausā, kur “Lietkabelis” neiekļuva labāko 16 komandu pulkā, rēzeknietis vidēji spēlē guva 12,8 punktus, izcīnīja 5,1 atlēkušo bumbu un veica 2,6 rezultatīvas piespēles.

Pašlaik 27 gadus vecais Peiners “Lietkabelis” komandai pievienojās jūlijā, nedēļu pēc tam, kad par Panevēžas vienības galveno treneri kļuva Artūrs Štālbergs. Decembrī Štālbergs tika atbrīvots no amata, viņa vietā stājoties Latvijā labi zināmajam lietuviešu speciālistam Ramūnam Butautam.

Iepriekšējā sezonā viņš pārstāvēja Saloniku PAOK komandu, bet pirms došanās uz Grieķiju Peiners divas sezonas pārstāvēja Latvijas klubu “Ventspili”. Tāpat viņš karjeras laikā spēlējis Ukrainas klubā “Mykolaiv” un pašmāju vienībā “Latvijas Universitāte”.