Barons/LDz atbrīvo Galvanovski no galvenā trenera amata

0 Komentāru
Barons/LDz atbrīvo Galvanovski no galvenā trenera amata
Foto: LETA ()

Latvijas basketbola kluba Barons/LDz vadība no galvenā trenera amata atbrīvojusi Agri Galvanovski, bet viņa vietā, visticamāk, stāsies Guntis Endzels, noskaidroja aģentūra LETA.

Barons/LDz komanda Aldaris Latvijas Basketbola līgā bija izcīnījusi četras uzvaras pēc kārtas, atjaunojot cerības par vienības iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, taču trešdien ar 53:55 negaidīti nācās piekāpties vienai no sacensību pastarītēm Ogre/Kumho Tyre.

“No šodienas ar Galvanovski esam pārtraukuši sadarbību pēc abpusējas vienošanās. Tagad izvēlēsimies treneri, kurš pabeigs šo sezonu un aizvadīs arī nākamo. Visticamāk, tas būs Guntis Endzels,” aģentūrai LETA izteicās Barons/LDz valdes priekšsēdētājs Jānis Pormalis. “Zaudējums Ogrei ir tikai viens no iemesliem, kāpēc tika pārtraukta sadarbība. Abas puses jau labu laiku nebija apmierinātas ar komandas pašreizējiem rezultātiem un sniegumu, tāpēc nolemts sadarbību pārtraukt.”

LBL kopvērtējumā pašlaik komanda ar desmit panākumiem 27 mačos ieņem astoto vietu, bet izslēgšanas turnīrā iekļūs sešas labākās vienības.

44 gadus vecais Galvanovskis par Barons/LDz galveno treneri kļuva 2014. gada nogalē, kad bija atstājis Ukrainas klubu Mykolaiv. Viņš toreiz amatā nomainīja Edgaru Teteri un noslēdza līgumu uz pusotru sezonu, kas pēc šīs sezonas būtu noslēdzies.

0 Komentāru