Bagatskis trešajā vietā balsojumā par VTB līgas sezonas labāko treneri

Komentāri
Bagatskis trešajā vietā balsojumā par VTB  līgas sezonas labāko treneri

Latvijas speciālists Ainars Bagatskis, kurš līdz šim vadīja Krievijas basketbola vienību Ņižņij Novgorod, palicis dalītā trešajā vietā balsojumā par VTB Vienotās līgas sezonas labāko treneri.

Labākais treneris tika noteikts 12 līgas izvēlētu ekspertu balsojumā, kuru vidū bija arī latvietis Gundars Vētra. Tajā ar piecām balsīm triumfēja latviešu Jāņa Timmas un Kaspara Bērziņa pārstāvētās Sanktpēterburgas Zeņit komandas galvenais treneris Vasilijs Karasevs.

Otrajā vietā ar četrām balsīm palika Krasnodaras Lokomotiv-Kubaņ vienības galvenais treneris Georgis Barcoks, bet pa vienai balsij ieguva Dimitris Itudis (Maskavas CSKA), Bagatskis un Jevgēņijs Pašutins (Kazaņas Unics).

Līgas labākais treneris tika nosaukts trešo sezonu pēc kārtas – pirmajā sezonā to saņēma Maskavas apgabala Himki komandu vadošais lietuvietis Rims Kurtinaitis, bet pērn pie tās tika Itudis.

Kā zināms, pagājušajā nedēļā kļuva zināms, ka Bagatskis, kurš ir arī Latvijas valstsvienības galvenais treneris, nākamajā sezonā neatgriezīsies Ņižņij Novgorod komandā, bet viņa vietā amatu ieņems līdzšinējais palīgs Artūrs Štālbergs.

Bagatskis trenera karjeras laikā vadījis klubus Gruzijā un Ukrainā, tostarp Kijevas Budiveļņik, ko divreiz aizveda līdz valsts čempionu godam. Tāpat Bagatskis strādājis arī ar Latvijas klubiem Barons un Valmiera, slaveno Lietuvas komandu Kauņas Žalgiris, kā arī Krievijas vienību Krasnojarskas Jeņisej.

Latvijas izlasi Bagatskis vada kopš 2010.gada, kur viņa palīgs ir arī Štālbergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl