Komentāri
Bagatskis: Smits tiks pārbaudīts pirms Latvijas izlases treniņnometnes
Foto: EPA/LETA

Latvijas pilsonību ieguvušais amerikāņu basketbolists Endrū Smits tiks pārbaudīts vēl pirms oficiālās valstsvienības treniņnometnes sākuma, portālā basket.lv citēts izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis.

“Videoklipos Smits izskatās iespaidīgi, taču no tiem nevar spriest par pretinieku līmeni, prasmi iekļauties komandas spēlē, stabilitāti utt. Tāpēc Smitu vēl pāragri saukt par valstsvienības kandidātu,” izteicies treneris. “Sarunā ar Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretāru viņš apliecinājis vēlmi pārstāvēt vecmāmiņas dzimteni un pēc Latvijas pases saņemšanas tādas tiesības viņam ir. Paskatīsimies, vai Smits mums var noderēt.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vairākiem centra spēlētājiem sezona bijusi ne pārāk pārliecinoša. Varbūt komandai vajadzīgas svaigas asinis? To saku jautājuma formā,” Bagatskis pagaidām izsakās piesardzīgi. “Arī bez Smita kandidātu ir vairāk nekā vietu valstsvienībā. Tāpēc iecerēta īsa nometne, lai dažos treniņos un pārbaudes spēlēs izvērtētu, kurus spēlētājus vērts iesaistīt darbā kopā ar pamatsastāvu.”

Kā stāstīja Bagatskis, vēl pirms oficiālās treniņnometnes sākuma tiks pārbaudīti ASV spēlējošie Haralds Kārlis un Ričmonds Vilde, pēc smagiem savainojumiem atlabstošais Kaspars Vecvagars un arī spēlētāji no Aldaris LBL klubiem. “Konkrēti uzvārdi būs tikai pēc klubu sezonas beigām. Ilgi vairs nebūs jāgaida,” paudis treneris.

Paredzams, ka valstsvienības pamatsastāva treniņnometne sāksies 23. jūlijā. Gatavošanās plānā ir līdzdalība trijos pārbaudes turnīros, tostarp no 7. līdz 9. augustam Arēnā Rīga, kur Latvijas komanda spēlēs ar Polijas un Slovēnijas izlasēm. Vienai pārbaudes spēlei Rīgā augusta beigās pretinieki vēl tiek meklēti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl