Atzīmē savā kalendārā! Lielais basketbols jau pavisam drīz

Komentāri
Atzīmē savā kalendārā! Lielais basketbols jau pavisam drīz
Foto: LETA

  Jūnijā Čehijā un septembrī Turcijā Latvijas Nacionālās sieviešu un vīriešu basketbola izlases piedalīsies Eiropas čempionātā basketbolā. Spēļu tiešraides varēs skatīties televīzijas kanālos TV6, TV3 kā arī portālā Skaties.lv.

Latvijas sieviešu izlasei šis būs jau septītais Kontinenta finālturnīrs pēc kārtas. Latvijas lielākais sasniegums Eiropas čempionātos ir 2007.gadā izcīnītā ceturtā vieta. Vēlāk mūsu meitenes izcīnījas tiesības spēlēt Pekinas olimpiskajās spēlēs, kur A grupā ieņēma 5.vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas komanda Čehijā spēlēs D grupā kopā ar Krievijas, Melnkalnes un Beļģijas komandām, kas mačus aizvadīs Prāgā,

Latvijas sieviešu izlases spēles D grupā:

16.jūnijs 16:00 Latvija – Krievija
17.jūnijs 13:30 Latvija – Melnkalne
19.jūnijs 13:30 Latvija – Beļģija

Grupas uzvarētājas uzreiz kvalificēsies ceturtdaļfinālam, 2. un 3.vietas ieguvējas 20. jūnijā aizvadīs astotdaļfināla spēles ar C grupas (Francija, Serbija, Grieķija, Slovēnija) attiecīgi 3. un 2.vietas ieguvējām. 22. jūlijā notiks ceturtdaļfināla spēles, 24. jūnijā – pusfināli, 25. jūnijā – spēles par vietām.

Eiropas čempionāts vīriešiem notiks Somijā, Rumānijā, Izraēlā un Turcijā – šajās valstīs tiks aizvadītas grupu turnīra spēles, bet izslēgšanas turnīrs risināsies Stambulā, Turcijā. Arī Latvijas vīriešu izlase spēlēs D grupā, kopā ar Serbijas, Krievijas, Turcijas, Beļģijas un Lielbritānijas izlasēm. Četras grupas labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas turnīram.

Lasi vēl