Komentāri
Atlantas ”Hawks” zvaigzne Šrēders palīdzēs Vācijas izlasei “Eurobasket 2017”
Foto: USA Today Sports/ SCANPIX

Atlantas ”Hawks” saspēles vadītājs Deniss Šrēders preses konferencē pavēstīja, ka pieņēmis lēmumu spēlēt Vācijas izlases sastāvā Eiropas čempionāta basketbolā ”Eurobasket 2017”.

”Es noteikti spēlēšu šajā vasarā. Kad klausos Vācijas izlases himnu, mani pārņem brīnišķīga sajūta. Es to neesmu dzirdējis kādu laiku, tāpēc ir pienācis īstais brīdis to noklausīties vēlreiz!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šrēders šosezon ”Hawks” rindās regulārajā sezonā vidēji mačā guva 17,9 punktus, izdarīja 6,3 rezultatīvas piespēles partneriem un savāca 3,1 bumbas zem groziem.

Foto: USA Today Sports/ SCANPIX

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl