Armands Šķēle stāsta par saviem basketbola karjeras plāniem

Pievienot komentāru
Armands Šķēle stāsta par saviem basketbola karjeras plāniem
Evija Trifanova / LETA

Aizvadītā sezona dažādu veselības problēmu dēļ izvērtās grūta un sarežģīta, taču par spīti tam pieredzējušais Latvijas basketbolists Armands Šķēle grib spēlēt vēl vismaz divas sezonas, intervijā atklāja pats basketbolists, kurš ceturtdien kopā ar “VEF Rīga” komandu kļuva par Latvijas čempionu.

Jau ziņots, ka “VEF Rīga” ceturtdien savā laukumā “Arēna Rīga” finālsērijas ceturtajā spēlē svinēja panākumu ar rezultātu 78:69, sērijā līdz četrām uzvarām pārliecinoši triumfējot ar 4-0, pēc gada pārtraukuma atgūstot valsts labākā basketbola kluba godu. “VEF Rīga” par LBL čempioniem kļuva piekto reizi kluba vēsturē.

Šķēle cirkšņa savainojuma dēļ finālsērijā pret “Ventspils” komandu laukumā nedevās, taču sezonas gaitā daudz palīdzēja komandai.

“Jau no pagājušā gada fināliem man ir problēmas ar cirksni. Sezonas laikā savainojumu atsvaidzināju, turklāt kādu laiku izlaidu arī aklās zarnas dēļ. Visa sezona bija tāda saraustīta. Vienotās līgas mačos pret ”Zeņit” atkal sajutu cirksni. Ārsts teica, ka jāizlaiž 2-3 nedēļas, taču ja būtu ļoti vajadzējis palīdzēt, mēģinātu spēlēt, bet šoreiz mazliet padomāju par savu veselību,” skaidroja Šķēle.

Par spīti veselības problēmām viņš gan ir apņēmības pilns turpināt basketbolista karjeru. “Turpināšu spēlēt. Redzēs, kas būs nākamsezon. Pa vasaru jāpatrenējas, jāpastrādā vairāk uz vājajām vietām un tad jau var skatīties, kas tālāk. Šī sezona ar visādām špricēm bija diezgan traka, bet mēģināju palīdzēt komandai. Tomēr man jau kā veterānam ar to ir jārēķinās,” atzina 33 gadus vecais basketbolists, kurš pērn par LBL čempionu kļuva “Valmiera”/ORDO rindās.

Foto

Viņš atzina, ka finālsērijas iznākums un “VEF Rīga” pārliecinošais triumfs ir negaidīts.

“Finālsērijā 4-0 ir negaidīts rezultāts. Vispār neatceros, kad pēdējo reizi fināls tika noslēgts pēc četriem mačiem. Acīmredzot spēles un pieredze VTB Vienotajā līgā palīdzēja mūsu spēlētajiem progresēt, kas ļāva uz sezonas beigām būt labākā formā. Domāju, ka beigās finālu izšķīra mūsu pieredze, jo vairāki mūsu basketbolisti ir spēlējuši augstākā līmenī,” teica basketbolists.