Arī zvaigznes kļūdās! “Warriors” līderis Karijs piedzīvo, iespējams, apkaunojošāko epizodi karjerā

3 komentāri
Arī zvaigznes kļūdās! “Warriors” līderis Karijs piedzīvo, iespējams, apkaunojošāko epizodi karjerā

Pagājušās nakts Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē Goldensteitas “Warriors” ar 130:111 pārspēja Losandželosas “Lakers”. Neveikla epizode mača laikā gadījās vienam no komandas līderiem Stefam Karijam.

Trešajā ceturtdaļā basketbolists viens pats devās pretuzbrukumā, taču, mēģinot raidīt bumbu grozā, viņš neveikli paslīdēja uz grīdas. Vēl jo vairāk, pēc piecelšanās Karijs centās izpildīt trīspunktu metienu, taču tas bija ļoti neprecīzs.

Basketbolists vēlāk savā “Instagram” kontā pasmējās par savu neveiksmi, kritiena attēlam pievienojot dziesmu ar vārdiem “Mēs krītam, bet mēs pieceļamies”.

Arī visa spēle “Warriors” zvaigznei ne tā veiksmīgākā – 30 minūtēs gūti 11 punkti, turklāt no 10 trīspunktu mēģinājumiem precīzi bija vien divi.

Krietni labāk no trīs punktu līnijas veicās citam komandas spēlētājam Klejam Tompsonam, kurš bija precīzs pirmajos 10 no 11 mēģinājumiem, kopumā gūstot 44 punktus. Tāpat vērts pieminēt, ka basketbolists izlaida pēdējo ceturtdaļu, jo tika nodrošināts pietiekami liels pārsvars, lai ļautu tam atpūsties.

Tikmēr “Lakers” maču aizvadīja bez savainotajiem Lebrona Džeimsa un Lonzo Bola, piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas.

3 komentāri