Daira Bertāna Stambulas “Darussafaka”, aizvadot neveiksmīgu Eirolīgas spēles ceturto ceturtdaļu, viesos ar 87:89 (24:20, 27:18, 22:23, 14:28) zaudēja Itālijas komandai Milānas “EA7 Emporio Armani”.

Iesākot ceturto ceturtdaļu, rezultāts bija 73:61 Stambulas komandas labā un vēl pēc brīža tā panāca arī 78:66, tomēr nākamajās trijās minūtēs mājinieki iemeta 12 punktus pēc kārtas un izlīdzināja rezultātu. Pusotru minūti pirms pamatlaika beigām Davide Paskolo ar soda metieniem izvirzīja vadībā Milānas basketbolistus, turklāt nākamajā uzbrukumā Bertāns trāpīja tikai vienu no diviem brīvmetieniem.

Pusminūti pirms pamatlaika beigām Milānas komanda jau panāca 86:83, bet Bertāns ar diviem soda metieniem samazināja viesu deficītu līdz minimumam. Turpinājumā Krunoslavs Simons trāpīja tikai vienu soda metienu un 16 sekundes pirms pamatlaika beigām “Darussafaka” devās uzbrukumā. Neilgi pirms spēles beigām noteikumi tika pārkāpti pret Bredliju Vanameikeru, kurš pirms tam bija realizējis visus astoņus soda metienus, tomēr šoreiz viņš trāpīja tikai vienu un atlikušajā laikā Stambulas komandai vairs neizdevās izglābties.

Bertāns laukumā bija 27 minūtes un 31 sekundi, trāpot trīs no septiņiem divpunktu raidījumiem, trīs no pieciem tālmetieniem un trīs no četriem soda metieniem. Latvieša kontā bija arī trīs rezultatīvas piespēles, trīs izprovocēti pārkāpumi un trīs sodi, kas deva 15 efektivitātes punktus.

Rezultatīvāk Stambulas vienībā nospēlēja vienīgi 20 punktus sametušais Vanameikers, bet uzvarētājiem pa 15 punktiem sameta Paskolo un Simons.