Komentāri
Apsūdzētais grupveida izvarošanā Rouzs līdz tiesas beigām nevarēs atgriezties Knicks komandā
Foto: AFP/ SCANPIX ()

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Ņujorkas Knicks starpsezonas jaunieguvums Deriks Rouzs līdz tiesas, kurā viņš tiek apsūdzēts izvarošanā, beigām nevarēs atgriezties klubā, ASV medijiem atklājis vienības galvenais treneris Džefs Hornačeks.

Paredzams, ka Rouza tiesa beigsies apmēram pēc nedēļas, tādējādi basketbolists izlaidīs trešo pirmssezonas pārbaudes spēli pēc kārtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lai arī, kad tas beigsies, viņš būs šeit. Ceru, ka tas būs drīz, nevis vēlu. Pat nezinu, ko mēs šajā lietā varam iesākt. Teicām, lai tiek ar to galā. Nezinu, tur visu nosaka tiesa,” teica Hornačeks.

Rouzs tiek apsūdzēts 2013. gadā veiktā grupveida izvarošanā, bet pats viņš savu vainu šajā lietā noliedz. Kā apgalvo basketbolists, upure viņam sūtījusi īsziņu ar tekstu “Tev tagad jādodas pie manis”.

No Rouza un diviem viņa draugiem tiek piedzīti 21,5 miljoni ASV dolāru (19,6 miljoni eiro). Visas trīs apsūdzētās personas savu vainu noliedz, taču upures pārstāvji uzskata, ka īsziņās rakstītie teksti neliecina, ka apsūdzētāja esot vēlējusies intīmas attiecības ar trijotni. Savukārt Rouza pārstāvji apgalvo tieši pretējo – īsziņās sūtītie teksti liecinājuši par viņas vēlmi stāties intīmos sakaros.

Apsūdzētāja pagājušajā nedēļā liecināja, ka viņa bijusi tik apreibusi, ka atceroties tikai dažas epizodes no grupveida izvarošanas.

Trešdien Losandželosas policija paziņoja, ka viena no lietas izmeklētājām mirusi no šautiem ievainojumiem. Tiesa, incidents neesot saistīts ar Rouza lietu, un tiek pieļauts, ka tā bijusi pašnāvība.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl