Komentāri
Apsūdzētais grupveida izvarošanā Rouzs līdz tiesas beigām nevarēs atgriezties Knicks komandā
Foto: AFP/ SCANPIX ()

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Ņujorkas Knicks starpsezonas jaunieguvums Deriks Rouzs līdz tiesas, kurā viņš tiek apsūdzēts izvarošanā, beigām nevarēs atgriezties klubā, ASV medijiem atklājis vienības galvenais treneris Džefs Hornačeks.

Paredzams, ka Rouza tiesa beigsies apmēram pēc nedēļas, tādējādi basketbolists izlaidīs trešo pirmssezonas pārbaudes spēli pēc kārtas.

“Lai arī, kad tas beigsies, viņš būs šeit. Ceru, ka tas būs drīz, nevis vēlu. Pat nezinu, ko mēs šajā lietā varam iesākt. Teicām, lai tiek ar to galā. Nezinu, tur visu nosaka tiesa,” teica Hornačeks.

Rouzs tiek apsūdzēts 2013. gadā veiktā grupveida izvarošanā, bet pats viņš savu vainu šajā lietā noliedz. Kā apgalvo basketbolists, upure viņam sūtījusi īsziņu ar tekstu “Tev tagad jādodas pie manis”.

No Rouza un diviem viņa draugiem tiek piedzīti 21,5 miljoni ASV dolāru (19,6 miljoni eiro). Visas trīs apsūdzētās personas savu vainu noliedz, taču upures pārstāvji uzskata, ka īsziņās rakstītie teksti neliecina, ka apsūdzētāja esot vēlējusies intīmas attiecības ar trijotni. Savukārt Rouza pārstāvji apgalvo tieši pretējo – īsziņās sūtītie teksti liecinājuši par viņas vēlmi stāties intīmos sakaros.

Apsūdzētāja pagājušajā nedēļā liecināja, ka viņa bijusi tik apreibusi, ka atceroties tikai dažas epizodes no grupveida izvarošanas.

Trešdien Losandželosas policija paziņoja, ka viena no lietas izmeklētājām mirusi no šautiem ievainojumiem. Tiesa, incidents neesot saistīts ar Rouza lietu, un tiek pieļauts, ka tā bijusi pašnāvība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl