Komentāri
Apskatnieks: Slavenais Izraēlas klubs “Maccabi” par galveno treneri vēlas nolīgt Bagatski
Foto: AFP/SCANPIX

Slavenais Izraēlas basketbola klubs Telavivas “Maccabi” par galveno treneri vēlas nolīgt latviešu speciālistu Ainaru Bagatski, vēsta apskatnieks Deivids Piks.

“Maccabi” pašlaik veicot pārrunas ar Bagatska pārstāvēto Turcijas klubu Stambulas “Darussfaka” par latvieša iespējamo atbrīvošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bagatskis “Darussfaka”komandā ar citu latvieti Oskaru Ernšteinu ir slavenā Deivida Blata palīgi, bet par viņa asistentu pašreizējais Latvijas izlases galvenais treneris sāka strādāt šajā vasarā. Turcijas vienību pārstāv arī latviešu basketbolists Dairis Bertāns. “Maccabi” klubs, kas gan pēdējās sezonās ir zaudējis savu spožumu, iepriekšējā nedēļā no galvenā trenera posteņa atbrīvoja Rami Hadaru. Šis speciālists, kurš iepriekš strādāja treneru korpusā kā viens no palīgiem, šajā amatā noturējās vien nepilnus divus mēnešus.

Iepriekš kā viens no pretendentiem uz galvenā trenera amatu tika izskatīts arī lietuvietis Rims Kurtinaitis, taču Televivas kluba vadība priekšroku dodot Bagatskim.

Šo sezonu kādreizējais ULEB Eirolīgas flagmanis “Maccabi” sācis pieticīgi, jo ar piecām uzvarām 12 spēlēs šī komanda turnīra kopvērtējumā atrodas tikai desmitajā vietā. 2014.gadā “Maccabi” triumfēja ULEB Eirolīgā tieši galvenā trenera Blata vadībā, kurš pēc tam pārcēlās uz Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienību Klīvlendas “Cavaliers”. Savukārt šobrīd Blats atgriezies Eiropā un vada “Darussfaka”.

“Darussfaka”” ar sešām uzvarām 12 spēlēs ULEB Eirolīgas kopvērtējumā atrodas septītajā pozīcijā. Bagatskis vasarā ar “Darussfaka” noslēdza līgumu uz diviem gadiem, bet iepriekšējās divas sezonas 49 gadus vecais Bagatskis strādāja Krievijas klubā “Nizhny Novgorod”, ko tagad pārņēmis cits latvietis Artūrs Štālbergs.

Lasi vēl