Amerikas mediji nebeidz slavēt Porziņģa lielisko debiju

Komentāri
Amerikas mediji nebeidz slavēt Porziņģa lielisko debiju
Foto: EPA / LETA

Latviešu basketbolists pagājušajā naktī aizvadīja debijas maču NBA. Šīs vasaras drafta ceturtais numurs spēlē pret Bucks grozā sameta 16 punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas. Lieliskā Kristapa Porziņģa spēle nepalika nepamanīta un vairākus atzinīgus vārdus veltīja arī ASV mediji.

ESPN – Entonijs: Vairāk no viņa pirmajā spēlē prasīt nevarēja

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līgas superzvaigzne un Knicks līderis Karmelo Entonijs vienam no lielākajiem ASV sporta medijiem ESPN uzslavēja latviešu basketbolistu: “Vairāk no viņa pirmajā spēlē prasīt nevarēja.”

ESPN – Porziņģi atbalstīja arī Milvoki latvieši 

Vēl ESPN apskatnieks Ians Beglijs izcēla to, ka pēc mača Kristapu Porziņģi sveica neliels latviešu līdzjutēju bariņš un kopā ar sportistu nofotografējās. Lai gan šie līdzjutēji atbalstīja Bucks komandu viens no faniem atzina, ka ”slimoja” arī par Porziņģi: “Mēs atzīstam – ļoti atbalstījām arī Kristapu!”

Kristaps Porziņģis ar faniem 

Foto: twitter.com/kporzee

Foto: twitter.com/kporzee

FOTO: latviešu basketbolista debija NBA

New York Times – Knicks sezonu uzsāk ar uzvaru. Jā, ar uzvaru!

Tikmēr prestižais laikraksts The New York Times nav īpaši izcēlis Kristapa Porziņģa sniegumu, bet bija ”šokā” par komandas pirmo uzvaru sezonā. Prese Ņujorkā ir ļoti neiecietīga pret savām sporta komandām un, neskatoties uz Knicks uzvaru, neiztika bez sarkasma: ”Knicks sezonu uzsāk ar uzvaru. Jā, ar uzvaru!”

New York Post – “Ja Porziņģis turpinās spēlēt ar tādu jaudu, iespējams, viņš būs nopietns kandidāts uz gada labākā debitanta balvu!”

Prestižais New York Post ļoti detalizēti aprakstījis Kristapa debiju NBA un izcēla, ka latvietis, spēlei attīstoties, darbojās arvien labāk un pārliecinošāk. Marks Bermans par latvieti raksta šādi: “Ja Porziņģis turpinās spēlēt ar tādu jaudu, iespējams, viņš būs nopietns kandidāts uz gada labākā debitanta balvu!” Vēl preses izdevums citēja mūsu sportistu pēc mača intervijā un citu komandas biedru viedokļus. Interesanti, ka New York Post lielāko akcentu rakstā lika tieši uz latvieti.

FOTO: Kristaps Porziņģis pret Bucks gūst 16 punktus

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl