”Aizver muti! Neesmu resns un slinks!” Basketbolists Deiviss atbild Riversam par nievājošiem komentāriem

0 Komentāru
”Aizver muti! Neesmu resns un slinks!” Basketbolists Deiviss atbild Riversam par nievājošiem komentāriem
Foto: AP/USA TODAY SPORTS/SCANPIX

Liels skandāls izcēlies starp diviem bijušajiem komandas biedriem Losandželosas ”Clippers” – Ostinu Riversu un Glenu Deivisu. Raidījumā “Undisputed” Riverss sacīja, ka Deiviss allaž bija sliktā formā un bieži kavēja treniņus. Tikmēr Deiviss nepalika atbildi parādā, sakot, lai Riverss aizver muti!

Ostins Rivers, kurš ir ”Clippers” galvenā trenera Doka Riversa dēls, raidījumā pastāstīja par Losandželosas kluba aizkulisēm. Tāpat basketbolists taisnojās, ka spēles laiku iegūst caur smagu darbu, nevis tēta labo sirdi. Tomēr karstākais temats bija Riversa bijušais komandas biedrs Glens Deiviss. Spēka uzbrucējs bijis tēva favorīts, jo komandā un ģērbtuvē radījis patīkamu atmosfēru, tomēr Riverss jaunākais sacīja, ka ”Clippers” laikos basketbolists bijis vājā fiziskā formā [liekais svars. – red. piez.) un bieži kavējis treniņus. Kopumā ”Clippers” saspēles vadītājs nosauca Deivisu par sliktu basketbolistu.

Video: Riverss asi kritizē Glenu Deivisu

Protams, ka Deiviss pēc šādiem komentāriem atbildi nepalika parādā. ”Jā, man varbūt mazliet ir liekais svars, un varbūt nokavēju divus treniņus, bet tas nenozīmē, ka vari runāt ”s***”. Esmu slikts basketbolists? Tu, melo, vecīt!” Tāpat Deiviss akcentēja, ka Riverss bijis tēva ”ieliktenis” un Doks allaž devis puikam naudu, bet tagad kļuvis izlutināts. Tikmēr pārdomu beigās Deiviss dāvāja ”siltu” novēlējumu: “Aizver muti!”

Video: Deiviss nepaliek atbildi parādā

Hey Austin shut up please . @tmz_tv @undisputedonfs1 @austinjrivers @docrivers @laclippers @espn

A post shared by Glen (@gbbabydavis) on

0 Komentāru