Komentāri

Liels skandāls izcēlies starp diviem bijušajiem komandas biedriem Losandželosas ”Clippers” – Ostinu Riversu un Glenu Deivisu. Raidījumā “Undisputed” Riverss sacīja, ka Deiviss allaž bija sliktā formā un bieži kavēja treniņus. Tikmēr Deiviss nepalika atbildi parādā, sakot, lai Riverss aizver muti!

Ostins Rivers, kurš ir ”Clippers” galvenā trenera Doka Riversa dēls, raidījumā pastāstīja par Losandželosas kluba aizkulisēm. Tāpat basketbolists taisnojās, ka spēles laiku iegūst caur smagu darbu, nevis tēta labo sirdi. Tomēr karstākais temats bija Riversa bijušais komandas biedrs Glens Deiviss. Spēka uzbrucējs bijis tēva favorīts, jo komandā un ģērbtuvē radījis patīkamu atmosfēru, tomēr Riverss jaunākais sacīja, ka ”Clippers” laikos basketbolists bijis vājā fiziskā formā [liekais svars. – red. piez.) un bieži kavējis treniņus. Kopumā ”Clippers” saspēles vadītājs nosauca Deivisu par sliktu basketbolistu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Riverss asi kritizē Glenu Deivisu

Protams, ka Deiviss pēc šādiem komentāriem atbildi nepalika parādā. ”Jā, man varbūt mazliet ir liekais svars, un varbūt nokavēju divus treniņus, bet tas nenozīmē, ka vari runāt ”s***”. Esmu slikts basketbolists? Tu, melo, vecīt!” Tāpat Deiviss akcentēja, ka Riverss bijis tēva ”ieliktenis” un Doks allaž devis puikam naudu, bet tagad kļuvis izlutināts. Tikmēr pārdomu beigās Deiviss dāvāja ”siltu” novēlējumu: “Aizver muti!”

Video: Deiviss nepaliek atbildi parādā

Hey Austin shut up please . @tmz_tv @undisputedonfs1 @austinjrivers @docrivers @laclippers @espn

A post shared by Glen (@gbbabydavis) on

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl