Komentāri
Aizdomās par spēļu sarunāšanu “Valka”/”Valga” basketbola komanda lūdz policiju pārbaudīt savus spēlētājus

Latvijas un Igaunijas apvienotā basketbola komanda “Valka”/”Valga” vērsusies policijā ar iesniegumu, jo tai radušās aizdomas par dažiem saviem spēlētājiem, ka tie piedalījušies spēļu rezultātu sarunāšanā, aģentūrai LETA pastāstīja Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Jau otro sezonu robežpilsētu komanda startē gan “OlyBet” Latvijas Basketbola līgā (LBL), gan arī Igaunijas čempionātā. Komandas sastāvā ir abu valstu spēlētāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mums ir sajūta, ka dažas spēles bijušas dīvainas. Treneriem un kluba vadībai nav bijis izskaidrojuma, kāpēc pēkšņi spēles gaita kļūst nesaprotama. Arī video atkārtojumos dažas spēlētāju darbības likušās neadekvātas,” pauda Krauklis. “Mums pašlaik nav stingru pierādījumu un ceram, ka policija ieviesīs skaidrību. Iesniegumā rakstījām – ir pazīmes, ka varētu būt sarunātas spēles.”

Kā pastāstīja Krauklis, Latvijas Basketbola savienība (LBS) sazinājusies ar likmju uzraugiem, kas pauduši, ka no viņu skatu punkta dīvaini izskatījusies viena spēle, tomēr tajā nav tikušas liktas lielas summas un masveidā.

Kaut Krauklis pauda, ka iesniegumā nav minēti konkrēti vārdi, viņš nenoliedza, ka no sastāva arī šāda iemesla dēļ atskaitīts Artūrs Bricis. “Viņa gadījumā mūs neapmierināja arī attieksme treniņos, tāpēc tas nebija vienīgi aizdomu dēļ.”

Krauklis atzina, ka aizdomīgās spēles bijušas LBL ietvaros, turklāt aizdomu ēna krīt tieši uz latviešu basketbolistiem. “Latvieši mums taisa rezultātu. Ja kaut daži spēlē citādāk, tas uzreiz atspoguļojas rezultātā,” teica Krauklis. “Esam par aizdomām pateikuši spēlētājiem, uzsvēruši, ka viņi tiks rūpīgāk vēroti.”

 

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl