Ainars Bagatskis nosauc Latvijas izlases divpadsmitnieku turnīram Vācijā

Komentāri
Ainars Bagatskis nosauc Latvijas izlases divpadsmitnieku turnīram Vācijā
Foto: F64

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība ceturtdien agri no rīta dosies uz Hamburgu, kur nedēļas nogalē piedalīsies Vācijas Basketbola federācijas Superkausa izcīņā. Vienības treneris Ainars Bagatskis nosaucis tos 12 spēlētājus, kuri pārstāvēs Latvijas izlasi šajā turnīrā.

Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis:

“Uz Hamburgu dosies 12 spēlētāji. Sastāvā iekļauti Žanis Peiners un Andrejs Šeļakovs, kuri nepiedalījās turnīrā Tbilisi, bet mājās paliek Haralds Kārlis, Mārtiņš Laksa un Dāvis Rozītis. Visi trīs joprojām ir izlases kandidāti. Dažas dienas viņi gatavosies individuāli un nākamnedēļ treniņos pievienosies komandai. Sastāvu Eiropas čempionātam nosaukšu pēc spēlēm ar Maķedonijas izlasi. Komandas treniņos Rīgā turpinājām slīpēt sadarbību dažādos virknējumos. Spēlētāji pamazām atgūst svaigumu, parādās lielāka enerģija un jauda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Hamburgā spēlēs ar spēcīgiem sāncenšiem pārbaudīsim, kā darbojas mūsu iestrādes, kāda ir sportiskās firmas dinamika atsevišķiem spēlētājiem, un turpināsim meklēt optimālos virknējumus. Pagaidām šai ziņā trūkst stabilitātes. Strādājam, lai uzlabotos komandas aizsardzība.

Divas nedēļas pirms Eiropas čempionāta sākuma komandas spēlei jākļūst kvalitatīvākai un stabilākai. Pat neatkarīgi no rezultāta, kam pārbaudes spēlēs nav izšķirošas nozīmes. Turnīra laikā apkoposim informāciju par pretinieku, un spēles plāns būs detalizētāks nekā iepriekš. Sākam iejusties EuroBasket gaisotnē un dzīves ritmā.”

Latviešu pretinieki spēļu secībā būs Vācijas (piektdien plkst. 18.00), Turcijas (sestdien plkst. 19.15) un Polijas (svētdien plkst. 18.30) basketbolisti. Spēļu tiešraides LTV7 un LMT Straume.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl