76ers kļūst par pirmo NBA komandu ar sponsoru logotipu uz formas tērpiem

Komentāri
76ers kļūst par pirmo NBA komandu ar sponsoru logotipu uz formas tērpiem

Filadelfijas 76ers kļuvusi par pirmo Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) komandu, kas vienojusies ar sponsoru par logotipa izvietošanu uz spēlētāju formas tērpiem.

StubHub tīmekļa vietne, kas nodrošina sadarbošanos biļešu pircēju un pārdevēju starpā, uz 76ers spēlētāju formas tērpiem izvietos savu logotipu, sākot ar 2017./2018. gada sezonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

NBA ir pirmā no četrām lielākajām Ziemeļamerikas profesionālā sporta līgām – Nacionālā futbola līga, Amerikāņu beisbola augstākā līga un Nacionālā hokeja līga -, kas atļāvusi izvietot sponsoru logo uz sportistu formas tērpiem.

Tiek vēstīts, ka šāds lēmums NBA ļaus gadā gūt aptuveni 100 miljonus ASV dolāru (88,3 miljoni eiro) lielu peļņu. 2007.gadā Amerikas Futbola līga sāka sponsoru logo izvietošanu uz spēlētāju formas tērpiem, kas vairākiem klubiem ļāvis katru gadu gūt ieņēmumus vairāk nekā sešu miljonu dolāru (5,3 miljoni eiro) apmērā.

“Mani vienmēr nomākusi skaudība, ka Anglijas futbola premjerlīgas komandas un NASCAR šo jautājumu jau sen atrisināja, bet Ziemeļamerikas četri lielākie sporta veidi nē. Domāju, ka tā ir lieliska iespēja,” norādīja kluba “76ers” izpilddirektors Skots O’Nīls.

76ers šosezon regulāro čempionātu noslēdza ar desmit uzvarām 82 mačos, kas bija līgas sliktākais rādītājs.

Lasi vēl