Komentāri
2017.gadā Eiropas sieviešu basketbola čempionāta finālturnīrs notiks Čehijā
Foto: Eurobasketwomen2015.com

2017.gada Eiropas sieviešu basketbola čempionāta finālturnīrs risināsies Čehijā, lēmusi FIBA Europe valde. Sacensības notiks 2017.gada jūnijā, tajās piedalīsies 16 valstu izlases. Kvalifikācijas turnīra izloze notiks nākamās nedēļas beigās Minhenē.

2017.gada Eiropas sieviešu čempionāta kvalifikācijas turnīrā piedalīsies visu pieteikto valstu izlases, izņemot finālturnīra rīkotājvalsts Čehijas komandu, kurai vienīgajai garantētas tiesības piedalīties cīņā par medaļām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kvalifikācijas turnīra spēles pēc 13 gadu pārtraukuma tiks rīkotas rudenī un ziemā. Pirmās spēles risināsies 2015.gada 21. un 25.novembrī, cikls turpināsies 2016.gada 20. un 24.februārī, bet noslēgsies – 2016.gada novembrī.

Finālturnīrā komandas spēlēs pēc savulaik vīriešu čempionātā izmantotās sistēmas – pirmajā kārtā četri grupu turnīri (pirmo vietu ieguvēji iekļūst ceturtdaļfinālā), otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā risināsies spēles starp grupu otro un trešo vietu ieguvējām, bet trešajā kārtā notiks izslēgšanas turnīrs (ceturtdaļfināls, pusfināls finālspēles).

2017.gada Eiropas vīriešu čempionāta norises vieta tiks izraudzīta septembrī pēc šī gada finālturnīra beigām. Uz rīkošanas tiesībām pieteikušās septiņas valstis – Polija, Spānija, Turcija (uz visu turnīru), Beļģija, Izraēla, Somija un Ukraina (pieteikušās tikai uz grupas turnīru).

Kā zināms, šī gada Eiropas čempionātā finālturnīrā dāmām, kas svētdien noslēgsies Budapeštā, Latvija nu jau kārtējo reizi neizkļuva no apakšgrupas, izstājoties arī no ceļazīmes uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl