Basketbolists Kristers Zeidaks atzinies marihuānas lietošanā

0 Komentāru
Basketbolists Kristers Zeidaks atzinies marihuānas lietošanā
Foto: LETA

Latviešu basketbolists Kristers Zeidaks, kurš pārstāv Igaunijas klubu Raplas TYCO, atzinies aizliegtās vielas marihuānas lietošanā, informē šīs valsts mediji.

Klubs pašlaik uz laiku apturējis ar viņu noslēgtā līguma darbību, gaidot oficiālu apstiprinājumu par aizliegto vielu lietošanu.

Pagājušās nedēļas nogalē sportistam tika veiktas dopinga pārbaudes, bet komandas galvenais treneris Aivars Kūsmā viņa uzvedībā pamanījis ko jocīgu. Viņš aicinājis Zeidaku uz sarunu, kurā latvietis atzinies marihuānas lietošanā.

“Viņš šajā komandā ir tikai pusotru mēnesi, tomēr jau paspējis kļūt par vienu no tās līderiem. Visi – es pats, komanda, pārējie treneri un citi kluba cilvēki – ir šokā,” Kūsmā teikto citē portāls Delfi.ee. “Šī ir ļoti nopietna situācija, pret kuru jāattiecas ar vislielāko nopietnību. Viņš notikušo nožēlo un ir gatavs uzņemties atbildību.”

Par notikušo tikusi informēta Igaunijas Basketbola savienība. Pašlaik oficiālu pierādījumu aizliegto vielu lietošanai nav, tomēr pārbaužu rezultāti tiek gaidīti pāris dienu laikā. Ja tajās aizliegto vielu lietošana apstiprināsies, klubs sola nekavējoties lauzt ar Zeidaku līgumu.

“Šis ir manas dzīves apkaunojošākais mirklis. Mana neapdomīgā rīcība ir kaitējusi visai komandai un trenerim. Man no visas sirds ir kauns,” paudis 24 gadus vecais Zeidaks. “Es atvainojos saviem komandas biedriem, trenerim, kluba vadībai, atbalstītājiem un faniem, kuri mani bija silti uzņēmuši un nebija pelnījuši šādu manu kļūdu.”

Zeidaks igauņu klubam ir izīrēts no Latvijas čempionvienības Ventspils. Viņš oktobrī tika atzīts par vērtīgāko spēlētāju gan Igaunijas čempionātā, gan Baltijas Basketbola līgā (BBL).

0 Komentāru