Barcelona no amata atlaiž sporta direktoru Subisaretu, aiziet arī Pujols

0 Komentāru
Barcelona no amata atlaiž sporta direktoru Subisaretu, aiziet arī Pujols
Foto: EPA/LETA

Spānijas futbola grands Barcelona no amata atbrīvojis sporta direktoru Andoni Subisaretu vien dažas dienas pēc tam, kad Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) paturēja spēkā komandai piemēroto aizliegumu vienu gadu iegādāties jaunus spēlētājus, noraidot iesniegto apelāciju. Pēcāk par savu aiziešanu no kluba vadības paziņoja arī tā leģendārais aizsargs Karless Pujols.

Pašlaik 53 gadus vecais Subisareta par kluba sporta direktoru strādāja iepriekšējos četrus gadus, bet lēmums pārtraukt sadarbību nācis no Barcelona prezidenta Hosepa Marijas Bartomeu puses.

Subisareta savu vārtsarga karjeru noslēdza 1998.gadā, astoņus gadus pārstāvot arī Barcelona vienību, ar ko vairākkārt triumfēja Spānijas čempionātā un Eirokausos.

Nedaudz vēlāk kļuva zināms, ka no Barcelona kluba sporta menedžmenta komandas aizgājis arī Pujols, kurš tikai pērn noslēdza savas profesionālā futbolista gaitas.

”Esmu nolēmis pārtraukt savas darba attiecības ar Barcelona klubu,” savā Facebook lapā ierakstījis Pujols. ”Ceru nākamo gadu laikā attīstīties, lai kādu dienu atkal varētu šeit atgriezties, atdodot to, ko klubs man visu šo daudzu gadu garumā ir sniedzis.”

Pašlaik 36 gadus vecais Pujols Barcelona klubā pavadīja visu savu profesionālo karjeru, pirmajā komandā nospēlējot 593 spēles.

CAS par savu lēmumu paziņoja 30.decembrī. Līdz ar šo lēmumu Barcelona nevarēs iegādāties spēlētājus nedz janvāra transfēru periodā, nedz arī vasarā pirms 2015./2016.gada sezonas.

Kā ziņots, pērnajā pavasarī Barcelona klubs tika sodīts par nopietniem noteikumu pārkāpumiem, parakstot līgumus ar gados jauniem futbolistiem. Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) vienībai piemēroja aizliegumu vienu gadu iegādāties jaunus spēlētājus, bet vēlāk tā noraidīja kluba iesniegto apelāciju.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā Barcelona pašlaik ieņem otro vietu. Tāpat komanda turpina cīņu par uzvaru Karaļa kausa izcīņas turnīrā un UEFA Čempionu līgā.
0 Komentāru