Bagatska Nizhny Novgorod pagarinājumā uzvar Saratovas Avtodor

VTB Vienotās līgas spēlē Ainara Bagatska trenētā Nizhny Novgorod pagarinājumā ar 91:85 pārspēja Saratovas Avtodor, izcīnot ceturto uzvaru četrās līgas spēlēs.

Nizhny Novgorod vēl divas minūtes līdz puslaika beigām atpalika deviņus punktus, bet atlikušajās 2. ceturtdaļas minūtēs galvenokārt ar bijušo VEF Rīga basketbolistu Artjoma Parahovska un Viljama Daniela pūlēm Bagatska komanda samazināja rezultāta starpību līdz mīnus 2 – 37:39.

Arī otrā puslaika beigās labākas izredzes uzvarēt bija Avtodor basketbolistiem. 15 sekundes līdz 4. perioda beigām Teilors Ročestijs iemeta abus sodus, Saratovas aizsargs Kortnijs Fortsons atbildēja tikai ar vienu precīzu soda metienu un 4 sekundes līdz ceturtdaļas beigām Trejs Tompkinss panāca pagarinājumu – 77:77.

Šoreiz jau ar pirmo uzbrukumu Nizhny Novgorod izvirzījās vadībā un pārsvaru noturēja līdz pat spēles beigām – 91:85. Bagatska komanda izcīnīja ceturto uzvaru četrās VTB līgas spēlēs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.