Anglijas Premjerlīgā uzvaras izcīna ”Arsenal”, ”Southampton” un ”West Ham United”

Anglijas Premjerlīgas sestdienas 5.kārtas spēlēs ”Arsenal” uzvarēja ”Aston Villa” 3:0, ”Southampton” – ”Swansea” 1:0 un ”West Ham” – ”Liverpool” 3:1. Neizšķirti spēlēja QPR – ”Stoke” 2:2, ”Burnley” – ”Sunderland” 0:0 un ”Newcastle” – ”Hull” 2:2.

”Aston Villa” pirms sestdienas spēles Premjerlīgā ieņēma 2.vietu, tikai divus punktus atpaliekot no līderiem ”Chelsea”. Katastrofālas mājniekiem izvērtās 4 minūtes 1.puslaika otrajā pusē. Vispirms ”Villa” vārtsargu Bredu Guzenu pārspēja Mehmets Ezils, pēc 2 minūtēm Vācijas izlases pussargs otrajā vārtu guvumā asistēja Denijam Velbekam, un vēl pēc 2 minūtēm Ali Sisoko ieraidīja bumbu savos vārtos pēc Kirana Gibsa sitiena.

Anglijas vicečempioni ”Liverpool” necilo Premjerlīgas startu turpināja ar trešo zaudējumu piecās spēlēs, šoreiz ar 1:3 piekāpjoties ”West Ham”. Brendana Rodžersa Liverpūles klubs jau pēc septiņām minūtēm nonāca iedzinēju lomā – Simonu Miņjolē pārspēja Vinstons Rīds un Diafra Saho. 26.minūtē Rahīms Sterlings samazināja rezultāta starpību, bet spēles beigās Morgans Amalfitano ”West Ham” labā guva trešos vārtus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.