Anglijas premjerlīgā Tottenham Hotspur spēlēs ar Newcastle un Manchester United ar Chelsea

0 Komentāru
Anglijas premjerlīgā Tottenham Hotspur spēlēs ar Newcastle un Manchester United ar Chelsea
Foto: EPA/LETA

Anglijas premjerlīgas devītās kārtas svētdienas spēlēs Tottenham Hotspur spēlēs ar Newcastle United, Manchester United ar līgas līderiem Chelsea un Burnley ar Everton.

Luī van Gāla Manchester United savā Old Trafford stadionā tiksies ar līgas līderiem Londonas Chelsea. Žuzē Mourinju klubam Premjerlīgas sezonas sākums izdevies teju perfekts astoņās spēlēs septiņas uzvaras un neizšķirts ar čempioniem Manchester City. Kā uzskata bijušais Manchester United aizsargs un kapteinis Garijs Nevils, lai pieveiktu Chelsea, van Gāla komandai būs jāparāda labākā spēle šosezon.

Tottenham Hotspur pēc diviem zaudējumiem un viena neizšķirta pēdējās četrās spēlēs, noslīdējuši uz Premjerlīgas tabulas 10.vietu. Newcastle situācija ir vēl bēdīgāka pēdējās sešās spēlēs viena uzvara, trīs neizšķirti, divi zaudējumi un 18.vieta tabulā.

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

Ja Hotspur sniegums pagaidām vēl ir svārstīgs, jo komanda cenšas saprast jaunā trenera Mauricio Poketino prasības un domāšanu, tad United vadība vēl cer, ka Alans Pardju sakārtos komandas spēli un sezonas beigās tā spēs atkārtot vismaz pagājušās sezonas 10. vietu. Pagaidām Ņūkāslas komanda astoņās spēlēs tikuši vien pie vienas uzvaras, astotajā kārtā pārtraucot  astoņu neuzvarētu spēļu sēriju, tomēr vēl joprojām atrodas izkrišanas zonā, kamēr Hotspur ar trim uzvarām svārstās tabulas vidusdaļā. Pagājušajā sezonā United izdevās Londonā tikt pie trim punktiem. Vai izdosies arī šosezon, uzzināsim svētdien.”

Anglijas premjerlīgas spēles kanālā VSB:

Svētdien, 26.oktobrī

15:25 Tottenham Hotspur – Newcastle United

17:55 Manchester United – Chelsea

20:00 Burnley – Everton

Pirmdien, 27.oktobrī

21:55 Queens Park Rangers – Aston Villa

0 Komentāru